9402-1SL-1
Johanson Manufacturing
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402-1SL-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402-1SL-1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 9402-1SL-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Johanson Manufacturing |
| apibūdinimas | CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | RoHS atitiktis |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.301 | $2.934 | $2.347 | $2.017 | $1.87 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 9402-1SL-1 |
|---|---|
| Gamintojas | Johanson Manufacturing |
| apibūdinimas | CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | RoHS atitiktis |
| Turimas kiekis | 21092 pcs |
| Duomenų lapas | Thin-Trim Datasheet |
| Prekės nuotrauka | 9402-1SL-1.jpg |
| Kategorija | Kondensatoriai |
| Įtampa - Įvertinta | 250V |
| Dydis / Matmenys | 0.141" Dia (3.58mm) |
| Serija | Thin-Trim® |
| RoHS statusas | RoHS Compliant |
| Q @ Freq | 1000 @ 100MHz |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 1956-1084 |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.040" (1.02mm) |
| funkcijos | General Purpose |
| Dielektrinė medžiaga | - |
| Išsamus aprašymas | 1 ~ 5pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount |
| Talpyklos diapazonas | 1 ~ 5pF |
| Reguliavimo tipas | Top |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Johanson Manufacturing serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 21092 Johanson Manufacturing 9402-1SL-1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
9402-12-00 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
15193
- Dalis Nr.:
9402-2 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 2.5-10PF 250V SMD - Sandelyje:
16670
- Dalis Nr.:
9402-6SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
13481
- Dalis Nr.:
9402MN 0041000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
58
- Dalis Nr.:
9402MN 008100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
363
- Dalis Nr.:
9402MN 0061000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
56
- Dalis Nr.:
9402-12-20 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
18603
- Dalis Nr.:
9402MN 004100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
360
- Dalis Nr.:
9402-0SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 0.5-2.5PF 250V SMD - Sandelyje:
17399
- Dalis Nr.:
9402-0SL-1R3 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 0.5-2.5PF 250V SMD - Sandelyje:
19331
- Dalis Nr.:
9402-12-20TR - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
17218
- Dalis Nr.:
9402-12-30 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
6047
- Dalis Nr.:
9402-6 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
14640
- Dalis Nr.:
9402-12-00TR - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
19291
- Dalis Nr.:
9402-05-30 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 5V - Sandelyje:
5285
- Dalis Nr.:
9402MN 006100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
363
- Dalis Nr.:
9402-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD - Sandelyje:
17008
- Dalis Nr.:
9402-12-10 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
4952

