9402-12-30
Coto Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402-12-30 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402-12-30 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 9402-12-30 |
|---|---|
| Gamintojas | Coto Technology |
| apibūdinimas | RELAY RF SPST 500MA 12V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 9402-12-30 |
|---|---|
| Gamintojas | Coto Technology |
| apibūdinimas | RELAY RF SPST 500MA 12V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 6047 pcs |
| Duomenų lapas | 9300-9400 Series |
| Prekės nuotrauka | 9402-12-30.jpg |
| Kategorija | Relės |
| Įjungti įtampą (maks.) | 9 VDC |
| Išjunkite įtampą (min.) | 1 VDC |
| Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Perjungimo įtampa | 200VAC, 200VDC - Max |
| Serija | 9400 |
| Atsisveikinimo laikas | 0.2ms |
| Pakuotė | Tube |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 85°C |
| Dirbti laiką | 0.4ms |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 2 (1 Year) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | - |
| Kontaktinis reitingas (dabartinis) | 500mA |
| Kontaktinė medžiaga | - |
| Kontaktinė forma | SPST-NO (1 Form A) |
| Ritės įtampa | 12VDC |
| Ritinio tipas | Non Latching |
| Varžtų atsparumas | 825 Ohms |
| Ritės galia | - |
| Ritinio srovė | 14.5mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Coto Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 6047 Coto Technology 9402-12-30 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
9402-6SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
13481
- Dalis Nr.:
9402-0SL-1R3 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 0.5-2.5PF 250V SMD - Sandelyje:
19331
- Dalis Nr.:
9402-0SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 0.5-2.5PF 250V SMD - Sandelyje:
17399
- Dalis Nr.:
9402-12-10 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
4952
- Dalis Nr.:
9402-12-20 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
18603
- Dalis Nr.:
9402-12-00TR - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
19291
- Dalis Nr.:
9402-1SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD - Sandelyje:
21092
- Dalis Nr.:
9402-6 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
14640
- Dalis Nr.:
9402-2 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 2.5-10PF 250V SMD - Sandelyje:
16670
- Dalis Nr.:
9402-12-20TR - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
17218
- Dalis Nr.:
9402-12-00 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
15193
- Dalis Nr.:
9402MN 004100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
360
- Dalis Nr.:
9402-05-20TR - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 5V - Sandelyje:
16445
- Dalis Nr.:
9402MN 0041000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
58
- Dalis Nr.:
9402MN 0061000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
56
- Dalis Nr.:
9402-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD - Sandelyje:
17008
- Dalis Nr.:
9402MN 006100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
363
- Dalis Nr.:
9402-05-30 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 5V - Sandelyje:
5285

