9402MN 0061000
Belden
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402MN 0061000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 9402MN 0061000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 9402MN 0061000 |
|---|---|
| Gamintojas | Belden |
| apibūdinimas | CBL 2PR 20AWG SHLD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $548.179 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | 9402MN 0061000 |
|---|---|
| Gamintojas | Belden |
| apibūdinimas | CBL 2PR 20AWG SHLD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | |
| Turimas kiekis | 56 pcs |
| Kategorija | Kabeliai, laidai |
| Vielos matuoklis | 20 AWG |
| Įtampa | 300V |
| Skydo tipas | Foil |
| Skydas medžiaga | Aluminum |
| Skydo aprėptis | 100% |
| Serija | SpaceMaker™ |
| Kiti vardai | BEL6829-1000 |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Dirigentų skaičius | 4 (2 Pair Twisted) |
| Ilgis | 1000.0' (304.8m) |
| Striukės spalva | Blue |
| Striukė (izoliacija) storis | 0.0160" (0.406mm) |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Striukė (izoliacija) skersmuo | 0.254" (6.45mm) |
| Išsamus aprašymas | 4 (2 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Blue 20 AWG Foil 1000.0' (304.8m) |
| Dirigentas Strand | 26/34 |
| Dirvožemio medžiaga | Copper, Tinned |
| Dirvožemio izoliacija | Polypropylene (PP) |
| Kabelio tipas | Multi-Pair |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Belden serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 56 Belden 9402MN 0061000 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
9402-1SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD - Sandelyje:
21092
- Dalis Nr.:
9402-12-30 - Gamintojai:
Coto Technology - apibūdinimas:
RELAY RF SPST 500MA 12V - Sandelyje:
6047
- Dalis Nr.:
9402MN 0081000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
57
- Dalis Nr.:
9402MN 008100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
363
- Dalis Nr.:
9402-6SL-1 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
13481
- Dalis Nr.:
9402MN 006100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
363
- Dalis Nr.:
9402-2 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 2.5-10PF 250V SMD - Sandelyje:
16670
- Dalis Nr.:
9404/S/11-11 - Gamintojai:
BEI Sensors - apibūdinimas:
SHAFT COUPLING FOR 11MM SHAFT - Sandelyje:
723
- Dalis Nr.:
9402MN 0041000 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
58
- Dalis Nr.:
9404/S/10-10 - Gamintojai:
BEI Sensors - apibūdinimas:
SHAFT COUPLING FOR 10MM SHAFT - Sandelyje:
721
- Dalis Nr.:
9403 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
MACH SCREW BINDING SLOTTED #4-40 - Sandelyje:
591093
- Dalis Nr.:
9404/S/12-12 - Gamintojai:
BEI Sensors - apibūdinimas:
SHAFT COUPLING FOR 12MM SHAFT - Sandelyje:
690
- Dalis Nr.:
9404 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
MACH SCREW BINDING SLOTTED #4-40 - Sandelyje:
497703
- Dalis Nr.:
9402MN 004100 - Gamintojai:
Belden - apibūdinimas:
CBL 2PR 20AWG SHLD - Sandelyje:
360
- Dalis Nr.:
9402-6 - Gamintojai:
Johanson Manufacturing - apibūdinimas:
CAP TRIMMER 6-25PF 250V SMD - Sandelyje:
14640


