UTS6103S
Souriau Connection Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS6103S su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS6103S su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | UTS6103S |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.885 | $4.442 | $4.331 | $3.997 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.775 | $3.442 | $3.22 | $3.039 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | UTS6103S |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 10973 pcs |
| Prekės nuotrauka | UTS6103S.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | 16 |
| Naudojimas | Unshielded |
| Įveskite atributus | IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Įveskite | For Female Sockets |
| Krovimo kryptis | Crimp |
| "Shield" nutraukimas | Circular |
| "Shell" medžiaga, apdaila | - |
| "Shell Finish" | Thermoplastic |
| Serija | Trim Trio® UTS |
| RoHS statusas | Bulk |
| Kištukas / poravimosi skersmuo | Black |
| Kiti vardai | UTS6103S-ND |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Pozicijų skaičius | 3 (2 + PE) |
| Pastaba | Contacts Not Included |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| Gamintojo kodas | UTS6103S |
| Didelis skersmuo tiekiamas | 10-3 |
| Įdėkite medžiagą | Thermoplastic |
| Apima | - |
| funkcijos | Coupling Nut |
| Išplėstas aprašymas | 3 (2 + PE) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| apibūdinimas | CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT |
| Dabartinis - maks. / Kontaktas | Bayonet Lock |
| Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | 1.031" (26.19mm) |
| Sujungimo veržlės skersmuo | - |
| Kontaktinė forma | - |
| Kontaktinė medžiaga | N (Normal) |
| Jungties tipas | Plug Housing |
| Kūno medžiaga | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Souriau Connection Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 10973 Souriau Connection Technology UTS6103S gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
149
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
124
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
135
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
222
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
144
- Dalis Nr.:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
74
- Dalis Nr.:
UTS610CCRG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Sandelyje:
156029
- Dalis Nr.:
UTS6102W2S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
6168
- Dalis Nr.:
UTS6103P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Sandelyje:
6660
- Dalis Nr.:
UTS610CCRR - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Sandelyje:
133249
- Dalis Nr.:
UTS6103W3S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Sandelyje:
6532
- Dalis Nr.:
UTS610DCG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Sandelyje:
16360
- Dalis Nr.:
UTS6106S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Sandelyje:
6176
- Dalis Nr.:
UTS6103W3P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Sandelyje:
7954
- Dalis Nr.:
UTS6104S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7670
- Dalis Nr.:
UTS6106P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Sandelyje:
8146
- Dalis Nr.:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
89
- Dalis Nr.:
UTS610CCRY - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Sandelyje:
144417
- Dalis Nr.:
UTS6104P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7401
- Dalis Nr.:
UTS6102W2P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
6258
