UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL
American Electrical, Inc.
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Gamintojas | American Electrical, Inc. |
| apibūdinimas | CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $279.239 | $260.623 | $242.007 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL |
|---|---|
| Gamintojas | American Electrical, Inc. |
| apibūdinimas | CIR BRK THERM 350A 600VAC/600VDC |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 135 pcs |
| Duomenų lapas | UTS400N Series Datasheet |
| Kategorija | Grandinės apsauga |
| Įtampos įvertinimas - DC | 600V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 600V |
| Serija | UTS400N |
| Kiti vardai | 288-1564 |
| Lenkų skaičius | 3 |
| Montavimo tipas | Panel Mount |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - |
| Apšvietimas | - |
| Dabartinis įvertinimas | 350A |
| Breaker tipo | Thermal Magnetic |
| Pavaros tipas | Lever |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose American Electrical, Inc. serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 135 American Electrical, Inc. UTS400N-FTU-350A-3P-LL-UL gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
UTS6103S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT - Sandelyje:
10973
- Dalis Nr.:
UTS600N-FTU-600A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 600A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
74
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD1TP - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
396943
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
4940
- Dalis Nr.:
UTS1V4R7MDD1TE - Gamintojai:
Nichicon - apibūdinimas:
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL - Sandelyje:
367726
- Dalis Nr.:
UTS6103W3S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Sandelyje:
6532
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-200A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 200A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
235
- Dalis Nr.:
UTS6103P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG MALE 3POS INLINE - Sandelyje:
6660
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-175A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 175A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
237
- Dalis Nr.:
UTS6103W3P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Sandelyje:
7954
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-400A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 400A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
149
- Dalis Nr.:
UTS6104P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7401
- Dalis Nr.:
UTS6102W2S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
6168
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-250A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
222
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-300A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 300A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
124
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-150A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 150A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
196
- Dalis Nr.:
UTS250N-FTU-225A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 225A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
253
- Dalis Nr.:
UTS600N-FTU-500A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 500A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
89
- Dalis Nr.:
UTS6102W2P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
6258
- Dalis Nr.:
UTS400N-FTU-250A-3P-LL-UL - Gamintojai:
American Electrical, Inc. - apibūdinimas:
CIR BRK THERM 250A 600VAC/600VDC - Sandelyje:
144

