PQ1N253MCSPQ
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1N253MCSPQ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1N253MCSPQ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ1N253MCSPQ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4918 pcs |
| Duomenų lapas | PQ1Nxx3MxSPQ Series |
| Prekės nuotrauka | PQ1N253MCSPQ.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.7V @ 350mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 2.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 9V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-89 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | TO-243AA |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 350mA SOT-89 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 2mA |
| Dabartinis - rezultatas | 350mA |
| Valdymo funkcijos | Reset |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4918 Sharp Microelectronics PQ1N253MCSPQ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ1M335M2SPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89 - Sandelyje:
4224
- Dalis Nr.:
PQ1N333MASPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Sandelyje:
4849
- Dalis Nr.:
PQ1R18J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
222267
- Dalis Nr.:
PQ1MX55M2SPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Sandelyje:
5562
- Dalis Nr.:
PQ1LAX95MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT89 - Sandelyje:
5528
- Dalis Nr.:
PQ1R18 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
202479
- Dalis Nr.:
PQ1M255M2SPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89 - Sandelyje:
5157
- Dalis Nr.:
PQ1M185M2SPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT89 - Sandelyje:
134181
- Dalis Nr.:
PQ1LA335MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89 - Sandelyje:
5018
- Dalis Nr.:
PQ1R27J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
174397
- Dalis Nr.:
PQ1N253MASPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 350MA SOT89 - Sandelyje:
4554
- Dalis Nr.:
PQ1M505M2SPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 5V 500MA SOT89 - Sandelyje:
5763
- Dalis Nr.:
PQ1N333MCSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 350MA SOT89 - Sandelyje:
4712
- Dalis Nr.:
PQ1R25 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
194002
- Dalis Nr.:
PQ1R23 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
215593
- Dalis Nr.:
PQ1LA503MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 5V 300MA SOT89 - Sandelyje:
4418
- Dalis Nr.:
PQ1R23J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
5929
- Dalis Nr.:
PQ1R27 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.7V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
153801
- Dalis Nr.:
PQ1LA903MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 9V 300MA SOT89 - Sandelyje:
4787
- Dalis Nr.:
PQ1R25J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 - Sandelyje:
5923
