PQ1R25
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1R25 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1R25 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ1R25 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.281 | $0.246 | $0.218 | $0.19 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.165 | $0.14 | $0.112 | $0.102 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ1R25 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 194002 pcs |
| Duomenų lapas | PQ1R30 Series |
| Prekės nuotrauka | PQ1R25.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.4V @ 150mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 2.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 16V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-23L-6 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Original-Reel® |
| Paketas / dėžutė | SOT-23-6 |
| PSRR | 55dB (400Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-1657-6 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23L-6 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 350µA |
| Dabartinis - rezultatas | 150mA |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 194002 Sharp Microelectronics PQ1R25 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
USB3751A-2-A4-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC CONTROLLER USB 10QFN - Sandelyje:
79472
- Dalis Nr.:
ESS-120-T-08 - Gamintojai:
Samtec, Inc. - apibūdinimas:
ELEVATED SOCKET STRIPS - Sandelyje:
16267
