PQ030EZ5MZZ
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ030EZ5MZZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ030EZ5MZZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.463 | $0.41 | $0.371 | $0.324 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.285 | $0.251 | $0.198 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ030EZ5MZZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 105382 pcs |
| Duomenų lapas | PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series |
| Prekės nuotrauka | PQ030EZ5MZZ.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.5V @ 300mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 3V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SC-63 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-1580-5 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 500mA SC-63 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 2mA |
| Dabartinis - rezultatas | 500mA |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 105382 Sharp Microelectronics PQ030EZ5MZZ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ033ES1MWP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 - Sandelyje:
5707
- Dalis Nr.:
PQ025Y053ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - Sandelyje:
5716
- Dalis Nr.:
PQ033EF01SZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Sandelyje:
4106
- Dalis Nr.:
PQ033ENA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
5564
- Dalis Nr.:
PQ030EZ01ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Sandelyje:
82779
- Dalis Nr.:
PQ030EN5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Sandelyje:
5974
- Dalis Nr.:
PQ025Y3H3ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - Sandelyje:
4304
- Dalis Nr.:
PQ033ENA1ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
5021
- Dalis Nr.:
PQ030EZ1HZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Sandelyje:
5796
- Dalis Nr.:
PQ025Y3H3ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Sandelyje:
61882
- Dalis Nr.:
PQ033DNA1ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
4077
- Dalis Nr.:
PQ033DNA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
5365
- Dalis Nr.:
PQ025Y3H3ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Sandelyje:
5357
- Dalis Nr.:
PQ025Y053ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - Sandelyje:
5372
- Dalis Nr.:
PQ030EZ01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Sandelyje:
119314
- Dalis Nr.:
PQ033EN5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC63 - Sandelyje:
4605
- Dalis Nr.:
PQ033EF02SZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 2A TO220-4 - Sandelyje:
4702
- Dalis Nr.:
PQ033EF01SZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220-4 - Sandelyje:
4066
- Dalis Nr.:
PQ030EZ5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Sandelyje:
5290
- Dalis Nr.:
PQ030EZ1HZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Sandelyje:
96860
