PQ025Y3H3ZZ
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ025Y3H3ZZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ025Y3H3ZZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ025Y3H3ZZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.94 | $0.849 | $0.758 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.682 | $0.607 | $0.531 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ025Y3H3ZZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 61882 pcs |
| Duomenų lapas | PQzzzY3H3Z, PQzzzY053Z Series |
| Prekės nuotrauka | PQ025Y3H3ZZ.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.5V @ 3.5A |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 2.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 7V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SC-63 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-1577-5 |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3.5A SC-63 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 10mA |
| Dabartinis - rezultatas | 3.5A |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 61882 Sharp Microelectronics PQ025Y3H3ZZ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ030EN5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Sandelyje:
5974
- Dalis Nr.:
PQ025Y053ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - Sandelyje:
5716
- Dalis Nr.:
PQ025Y3H3ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Sandelyje:
5357
- Dalis Nr.:
PQ030EZ01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Sandelyje:
119314
- Dalis Nr.:
PQ025EZ01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Sandelyje:
4051
- Dalis Nr.:
PQ033DNA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
5365
- Dalis Nr.:
PQ030EZ5MZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Sandelyje:
105382
- Dalis Nr.:
PQ025EZ02ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - Sandelyje:
95910
- Dalis Nr.:
PQ025EZ1HZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 - Sandelyje:
5965
- Dalis Nr.:
PQ025EZ02ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - Sandelyje:
5163
- Dalis Nr.:
PQ030EZ1HZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Sandelyje:
5796
- Dalis Nr.:
PQ030EZ5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Sandelyje:
5290
- Dalis Nr.:
PQ025EZ5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - Sandelyje:
4246
- Dalis Nr.:
PQ033DNA1ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 - Sandelyje:
4077
- Dalis Nr.:
PQ025Y053ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - Sandelyje:
5372
- Dalis Nr.:
PQ030EZ1HZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1.5A SC63 - Sandelyje:
96860
- Dalis Nr.:
PQ025EZ1HZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 - Sandelyje:
5699
- Dalis Nr.:
PQ025EZ5MZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - Sandelyje:
68138
- Dalis Nr.:
PQ030EZ01ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Sandelyje:
82779
- Dalis Nr.:
PQ025Y3H3ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - Sandelyje:
4304
