2507-1-01-01-00-00-07-0
Mill-Max
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 2507-1-01-01-00-00-07-0 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 2507-1-01-01-00-00-07-0 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 2507-1-01-01-00-00-07-0 |
|---|---|
| Gamintojas | Mill-Max |
| apibūdinimas | CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.172 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 2507-1-01-01-00-00-07-0 |
|---|---|
| Gamintojas | Mill-Max |
| apibūdinimas | CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 120815 pcs |
| Duomenų lapas | Solder Terminals Slotted (metric)Solder Terminals Slotted (in.) |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Nutraukimas | Swage |
| Terminalo tipas | PC Pin |
| Terminalo stilius | Single End, Slotted |
| Serija | 2507 |
| Pin dydis - žemiau flanšo | 0.064" (1.63mm) Dia |
| Pin dydis - Virš flanšo | - |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 2507-101010000070 2507101010000070 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Montavimo skylės skersmuo | 0.067" (1.70mm) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiaga - izoliacija | - |
| Ilgis - bendras | 0.209" (5.31mm) |
| Ilgis - žemiau flanšo | 0.053" (1.35mm) |
| Ilgis - virš flanšo | 0.116" (2.95mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Izoliacijos spalva | - |
| Izoliacija | Non-Insulated |
| Flanšo skersmuo | 0.125" (3.18mm) |
| Išsamus aprašymas | PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead |
| Kontaktinė medžiaga | Brass Alloy |
| Susisiekite su Finish Thickness | 200.0µin (5.08µm) |
| Susisiekite su Finish | Tin-Lead |
| Lentos storis | 0.031" (0.79mm) |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Mill-Max serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 120815 Mill-Max 2507-1-01-01-00-00-07-0 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
25066 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 6COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
310
- Dalis Nr.:
2507-2-01-50-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
112464
- Dalis Nr.:
2507-1-01-44-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC 0.064DIA SILVER - Sandelyje:
115216
- Dalis Nr.:
2507-1-01-50-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
124119
- Dalis Nr.:
25062/1 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
4223
- Dalis Nr.:
2507-1-01-80-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC - Sandelyje:
118008
- Dalis Nr.:
25063/1 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 3COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
5223
- Dalis Nr.:
25068 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 8COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
4056
- Dalis Nr.:
25062 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
683
- Dalis Nr.:
2507-2-01-44-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC 0.064DIA SILVER - Sandelyje:
130377
- Dalis Nr.:
2507-2-01-01-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
140617
- Dalis Nr.:
2507-2-01-80-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC - Sandelyje:
110653
- Dalis Nr.:
2507-3-01-50-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
139328
- Dalis Nr.:
2507 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
THUMB SCREW KNOB #8-32 - Sandelyje:
360840
- Dalis Nr.:
2507-3-01-01-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
129778
- Dalis Nr.:
25064 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 4COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
507
- Dalis Nr.:
2507-3-01-44-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC 0.064DIA SILVER - Sandelyje:
114263
- Dalis Nr.:
2506038007Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
FERRITE BEAD 0603 1LN - Sandelyje:
3397680
- Dalis Nr.:
25063 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 3COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
594
- Dalis Nr.:
2506038008Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5185669

