25062/1 BK005
Alpha Wire
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 25062/1 BK005 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 25062/1 BK005 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 25062/1 BK005 |
|---|---|
| Gamintojas | Alpha Wire |
| apibūdinimas | CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 25062/1 BK005 |
|---|---|
| Gamintojas | Alpha Wire |
| apibūdinimas | CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4223 pcs |
| Duomenų lapas | Color Code ChartsPart Number Ordering GuideXtra-Guard Catalog25062/1 Spec Sheet |
| Kategorija | Kabeliai, laidai |
| Vielos matuoklis | 18 AWG |
| Įtampa | 300V |
| Naudojimas | - |
| Skydo tipas | - |
| Skydas medžiaga | - |
| Skydo aprėptis | - |
| Serija | Xtra-Guard® 2 |
| Reitingai | ISO 10993, UL Style 20668 |
| Kiti vardai | 25062/1 BK005-ND 25062/1BK005 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 90°C |
| Dirigentų skaičius | 2 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 100.0' (30.5m) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Striukės spalva | Black |
| Striukė (izoliacija) storis | 0.0320" (0.813mm) |
| Striukė (izoliacija) medžiaga | Polyurethane (PU) |
| Striukė (izoliacija) skersmuo | 0.226" (5.74mm) |
| funkcijos | Biological Compatibility, Rip Cord |
| Išsamus aprašymas | 2 Conductor Multi-Conductor Cable Black 18 AWG 100.0' (30.5m) |
| Dirigentas Strand | 16/30 |
| Dirvožemio medžiaga | Copper, Tinned |
| Dirvožemio izoliacija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabelio tipas | Multi-Conductor |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Alpha Wire serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4223 Alpha Wire 25062/1 BK005 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
25063/1 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 3COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
5223
- Dalis Nr.:
2507-1-01-80-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC - Sandelyje:
118008
- Dalis Nr.:
25062 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 2COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
683
- Dalis Nr.:
2506036017Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
FERRITE BEAD 0603 1LN - Sandelyje:
2946928
- Dalis Nr.:
2507-1-01-44-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC 0.064DIA SILVER - Sandelyje:
115216
- Dalis Nr.:
2506036016Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5047137
- Dalis Nr.:
2507-1-01-01-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
120815
- Dalis Nr.:
2506036018Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5336319
- Dalis Nr.:
2506038007Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
FERRITE BEAD 0603 1LN - Sandelyje:
3397680
- Dalis Nr.:
2507-1-01-50-00-00-07-0 - Gamintojai:
Mill-Max - apibūdinimas:
CONN PC PIN CIRC .064DIA TINLEAD - Sandelyje:
124119
- Dalis Nr.:
25066 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 6COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
310
- Dalis Nr.:
2506038008Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5185669
- Dalis Nr.:
2506036008Y3 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5003917
- Dalis Nr.:
2506036008Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5798459
- Dalis Nr.:
25064 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 4COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
507
- Dalis Nr.:
2506038006Y0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
4961946
- Dalis Nr.:
25063 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 3COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
594
- Dalis Nr.:
25068 BK005 - Gamintojai:
Alpha Wire - apibūdinimas:
CABLE 8COND 18AWG BLACK 100' - Sandelyje:
4056
- Dalis Nr.:
2507 - Gamintojai:
Keystone Electronics Corp. - apibūdinimas:
THUMB SCREW KNOB #8-32 - Sandelyje:
360840
- Dalis Nr.:
2506036008Z0 - Gamintojai:
Fair-Rite Products Corp. - apibūdinimas:
MULTI-LAYER CHIP BEAD - Sandelyje:
5177751

