DSC1001AC1-024.0000
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite DSC1001AC1-024.0000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite DSC1001AC1-024.0000 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | DSC1001AC1-024.0000 |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 950 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.395 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | DSC1001AC1-024.0000 |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 95291 pcs |
| Duomenų lapas | DSC1001,3,4 |
| Prekės nuotrauka | DSC1001AC1-024.0000.jpg |
| Kategorija | Kristalai, osciliatoriai, rezonatoriai |
| Įtampa - tiekimas | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Įveskite | XO (Standard) |
| Dydis / Matmenys | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | DSC1001 |
| Reitingai | AEC-Q100 |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Išvestis | CMOS |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Dažnio stabilumas | ±50ppm |
| Dažnumas | 24MHz |
| Išsamus aprašymas | 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | 6.3mA |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | 15µA |
| Bazinis rezonatorius | MEMS |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 95291 Micrel / Microchip Technology DSC1001AC1-024.0000 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
DSC-TIMEFLASH2-KIT2 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
PROGRAMMING KIT WITH 2 SOCKET CA - Sandelyje:
543
- Dalis Nr.:
DSC1001AC2-010.0000 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
5013
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-033.3333 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
4342
- Dalis Nr.:
DSC-PROG-TIMEFLASH-5032 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR OSCILLATOR - Sandelyje:
755
- Dalis Nr.:
DSC-PROG-TIMEFLASH-7050 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR OSCILLATOR - Sandelyje:
691
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-008.0000T - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
4545
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-075.0000 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
88191
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-024.0000T - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
5789
- Dalis Nr.:
DSC-TIMEFLASH-KIT - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
TIMEFLASH OSCILLATOR PROGRAMMING - Sandelyje:
4386
- Dalis Nr.:
DSC-TIMEFLASH-KIT2 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
TIMEFLASH OSCILLATOR PROGRAMMING - Sandelyje:
5172
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-040.0000T - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
5482
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-027.0000 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 27.0000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
95768
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-040.0000 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 40.0000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
92174
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-131.0720 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 131.072MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
4027
- Dalis Nr.:
DSC-PROG-TIMEFLASH-3225 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
EVAL BOARD FOR OSCILLATOR - Sandelyje:
738
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-033.3333T - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
5057
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-008.0000 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 8.0000MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
91052
- Dalis Nr.:
DSC-TIMEFLASH2-KIT1 - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
TIMEFLASH OSCILLATOR PROGRAMMING - Sandelyje:
296
- Dalis Nr.:
DSC1001AC1-131.0720T - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
OSC MEMS 131.072MHZ CMOS SMD - Sandelyje:
4910
- Dalis Nr.:
DSC-TIMEFLASH - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
TIME FLASH OSCILLATOR PROGRAMMIN - Sandelyje:
4731
