DSC1001AC1-033.3333
Micrel / Microchip Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite DSC1001AC1-033.3333 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite DSC1001AC1-033.3333 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | DSC1001AC1-033.3333 |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | DSC1001AC1-033.3333 |
|---|---|
| Gamintojas | Micrel / Microchip Technology |
| apibūdinimas | OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4342 pcs |
| Duomenų lapas | DSC1001,3,4 |
| Prekės nuotrauka | DSC1001AC1-033.3333.jpg |
| Kategorija | Kristalai, osciliatoriai, rezonatoriai |
| Įtampa - tiekimas | 1.8 V ~ 3.3 V |
| Įveskite | XO (Standard) |
| Dydis / Matmenys | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serija | DSC1001 |
| Reitingai | AEC-Q100 |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Išvestis | CMOS |
| Darbinė temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcija | Standby (Power Down) |
| Dažnio stabilumas | ±50ppm |
| Dažnumas | 33.3333MHz |
| Išsamus aprašymas | 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Dabartinis - tiekimas (maks.) | 7.2mA |
| Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) | 15µA |
| Bazinis rezonatorius | MEMS |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Micrel / Microchip Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4342 Micrel / Microchip Technology DSC1001AC1-033.3333 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PNP3WVJR-73-500R - Gamintojai:
Yageo - apibūdinimas:
RES WW 3W 5% AXIAL - Sandelyje:
695868
