1459JQCG1
Hammond Manufacturing
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1459JQCG1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1459JQCG1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Gamintojas | Hammond Manufacturing |
| apibūdinimas | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.522 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Gamintojas | Hammond Manufacturing |
| apibūdinimas | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 1371 pcs |
| Duomenų lapas | 1459 Series, Fixed Frame |
| Kategorija | Dėžės, dėžės, stalčiai |
| Svoris | 20 lbs (9.1kg) |
| Ventiliacija | Non-Vented |
| Įveskite | Panel, Side |
| Dydis / Matmenys | 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) |
| Pristatymo informacija | Shipped from Digi-Key |
| Serija | 1459 |
| Medžiaga | Metal, Steel |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Naudoti su / susijusiais produktais | 1459J |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | Metal, Steel Panel, Side 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) Beige, Gray |
| Spalva | Beige, Gray |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Hammond Manufacturing serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 1371 Hammond Manufacturing 1459JQCG1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
1459FQCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X.05" BE/GY 1/PR - Sandelyje:
1535
- Dalis Nr.:
1459JQGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1212
- Dalis Nr.:
1459MQBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR - Sandelyje:
1218
- Dalis Nr.:
1459FQLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1155
- Dalis Nr.:
1459MCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BE/GY - Sandelyje:
327
- Dalis Nr.:
1459JQBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 35X16X.05" BLACK 1/PR - Sandelyje:
1030
- Dalis Nr.:
1459FQGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1302
- Dalis Nr.:
1459JBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BLK - Sandelyje:
378
- Dalis Nr.:
1459MQGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 49X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
787
- Dalis Nr.:
1459FQBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR - Sandelyje:
1294
- Dalis Nr.:
1459JGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 GRY - Sandelyje:
408
- Dalis Nr.:
1459JCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BE/GY - Sandelyje:
418
- Dalis Nr.:
1459JQLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1121
- Dalis Nr.:
1459FLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK FRAME - Sandelyje:
435
- Dalis Nr.:
1459MBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BLK - Sandelyje:
327
- Dalis Nr.:
1459MLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK FRAME - Sandelyje:
335
- Dalis Nr.:
1459JLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK FRAME - Sandelyje:
480
- Dalis Nr.:
1459MQCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 49X16X.05" BE/GY 1/PR - Sandelyje:
921
- Dalis Nr.:
1459MQLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 49X16X0.05"GRAY 1/PR - Sandelyje:
776
- Dalis Nr.:
1459MGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 GRY - Sandelyje:
329

