1459FLG1
Hammond Manufacturing
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1459FLG1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1459FLG1 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1459FLG1 |
|---|---|
| Gamintojas | Hammond Manufacturing |
| apibūdinimas | RACK FRAME |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $69.04 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1459FLG1 |
|---|---|
| Gamintojas | Hammond Manufacturing |
| apibūdinimas | RACK FRAME |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 435 pcs |
| Duomenų lapas | 1459F Drawing |
| Kategorija | Dėžės, dėžės, stalčiai |
| Svoris | 25 lbs (11.3kg) |
| Ventiliacija | Non-Vented |
| Įveskite | Cabinet Rack |
| Stilius | Enclosed, Bottom, Top |
| Pristatymo informacija | Shipped from Digi-Key |
| Serija | 1459 |
| Montavimo bėgiai | One Pair |
| Medžiaga | Metal, Steel |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| funkcijos | Removable Top and Bottom |
| Durys | Doorless |
| Matmenys - skydas | 12.140" L x 18.420" W x 22.750" H (308.36mm x 467.87mm x 577.85mm) |
| Matmenys - apskritai | 16.140" L x 21.120" W x 24.700" H (409.96mm x 536.45mm x 627.38mm) |
| Išsamus aprašymas | Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Top 16.140" L x 21.120" W x 24.700" H (409.96mm x 536.45mm x 627.38mm) Gray |
| Spalva | Gray |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Hammond Manufacturing serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 435 Hammond Manufacturing 1459FLG1 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
1459FQCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X.05" BE/GY 1/PR - Sandelyje:
1535
- Dalis Nr.:
1459JBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BLK - Sandelyje:
378
- Dalis Nr.:
1459JLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK FRAME - Sandelyje:
480
- Dalis Nr.:
1459JCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BE/GY - Sandelyje:
418
- Dalis Nr.:
1459215-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CABLE,RIBBON P1 - Sandelyje:
1504
- Dalis Nr.:
1459FCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X24.7 BE/GY - Sandelyje:
452
- Dalis Nr.:
1459618 - Gamintojai:
Phoenix Contact - apibūdinimas:
SACC-E-MS-3CON-M16/0 5 SCO - Sandelyje:
8704
- Dalis Nr.:
1459647 - Gamintojai:
Phoenix Contact - apibūdinimas:
QPD N 4PE2 5 9-16 BK - Sandelyje:
16375
- Dalis Nr.:
1459215-2 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
CABLE,RIBBON P3 & P4 - Sandelyje:
1378
- Dalis Nr.:
1459JQCG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR - Sandelyje:
1371
- Dalis Nr.:
1459364-1 - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
ASSEMBLY,HANDLE,MEP - Sandelyje:
107
- Dalis Nr.:
1459FBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X24.7 BLK - Sandelyje:
417
- Dalis Nr.:
1459663 - Gamintojai:
Phoenix Contact - apibūdinimas:
QPD N 4PE2 5 6-11 BK - Sandelyje:
20007
- Dalis Nr.:
1459FQBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR - Sandelyje:
1294
- Dalis Nr.:
1459FQGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1302
- Dalis Nr.:
1459JGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 GRY - Sandelyje:
408
- Dalis Nr.:
14599M - Gamintojai:
Apex Tool Group - apibūdinimas:
FILE,5" X SLIM TAPER - Sandelyje:
15245
- Dalis Nr.:
1459FQLG1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Sandelyje:
1155
- Dalis Nr.:
1459FGY2 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
RACK STEEL 16.1X21.1X24.7 GRY - Sandelyje:
5333
- Dalis Nr.:
1459JQBK1 - Gamintojai:
Hammond Manufacturing - apibūdinimas:
PANEL SIDE 35X16X.05" BLACK 1/PR - Sandelyje:
1030

