1722533012-10-S7-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-10-S7-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-10-S7-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1722533012-10-S7-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 10" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.702 | $0.601 | $0.544 | $0.501 | $0.43 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1722533012-10-S7-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 10" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 85209 pcs |
| Duomenų lapas | 1722533yyy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Prekės nuotrauka | 1722533012-10-S7-D-001.jpg , 1722533012-10-S7-D-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 16 AWG |
| Serija | Ultra-Fit |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 10.0" (254.0mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Slate 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Susisiekite su galu | Socket to Socket |
| Spalva | Slate |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 85209 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1722533012-10-S7-D gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
1722533012-10-S9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE - Sandelyje:
72916
- Dalis Nr.:
1722533012-10-V9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Sandelyje:
72271
- Dalis Nr.:
1722533012-10-N9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 BROWN - Sandelyje:
78544
- Dalis Nr.:
1722533012-10-L9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 BLUE - Sandelyje:
81174
- Dalis Nr.:
1722533012-10-W9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE - Sandelyje:
91606
- Dalis Nr.:
1722533012-10-V9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Sandelyje:
70350
- Dalis Nr.:
1722533012-10-V7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Sandelyje:
65947
- Dalis Nr.:
1722533012-10-R9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 RED - Sandelyje:
73605
- Dalis Nr.:
1722533012-10-N9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 BROWN - Sandelyje:
85554
- Dalis Nr.:
1722533012-10-W7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Sandelyje:
70801
- Dalis Nr.:
1722533012-10-R9-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 RED - Sandelyje:
75046
- Dalis Nr.:
1722533012-10-R7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 RED - Sandelyje:
70773
- Dalis Nr.:
1722533012-10-W9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE - Sandelyje:
64560
- Dalis Nr.:
1722533012-10-N7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
84963
- Dalis Nr.:
1722533012-10-N7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN - Sandelyje:
64686
- Dalis Nr.:
1722533012-10-W7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Sandelyje:
69657
- Dalis Nr.:
1722533012-10-S7 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE - Sandelyje:
74592
- Dalis Nr.:
1722533012-10-V7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Sandelyje:
70334
- Dalis Nr.:
1722533012-10-R7-D - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1858/19 RED - Sandelyje:
87295
- Dalis Nr.:
1722533012-10-S9 - Gamintojai:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - apibūdinimas:
10" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE - Sandelyje:
76348
