1722533012-10-N7-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-10-N7-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite 1722533012-10-N7-D su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | 1722533012-10-N7-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 10" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.715 | $0.613 | $0.554 | $0.511 | $0.438 | |
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | 1722533012-10-N7-D |
|---|---|
| Gamintojas | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| apibūdinimas | 10" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 84963 pcs |
| Duomenų lapas | 1722533yyy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Prekės nuotrauka | 1722533012-10-N7-D-001.jpg , 1722533012-10-N7-D-002.jpg |
| Kategorija | Kabelių rinkiniai |
| Vielos matuoklis | 16 AWG |
| Serija | Ultra-Fit |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dirigentų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ilgis | 10.0" (254.0mm) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Brown 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 10.0" (254.0mm) |
| Susisiekite su Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Susisiekite su Finish | Gold |
| Susisiekite su galu | Socket to Socket |
| Spalva | Brown |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Affinity Medical Technologies - a Molex company serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 84963 Affinity Medical Technologies - a Molex company 1722533012-10-N7-D gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
YB226CWCPW01 - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3790
