YB226CWCPW01
NKK Switches
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite YB226CWCPW01 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite YB226CWCPW01 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | YB226CWCPW01 |
|---|---|
| Gamintojas | NKK Switches |
| apibūdinimas | SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.536 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | YB226CWCPW01 |
|---|---|
| Gamintojas | NKK Switches |
| apibūdinimas | SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 3790 pcs |
| Duomenų lapas | YB2 Panel Seal |
| Kategorija | Jungikliai |
| Įtampos įvertinimas - DC | 30V |
| Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Įveskite | Standard |
| Nutraukimo stilius | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Perjungti funkciją | On-On |
| Serija | YB2 |
| Panel Cutout Matmenys | Circular - 22.00mm Dia |
| Pakuotė | Bulk |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 70°C |
| Montavimo tipas | Panel Mount, Front |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mechaninis gyvenimas | 200,000 Cycles |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - |
| Apšvietimo tipas, spalva | - |
| funkcijos | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektros gyvenimas | 100,000 Cycles |
| Išsamus aprašymas | Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Front |
| Dabartinis įvertinimas | 3A (AC/DC) |
| Spalva - pavara / kamštis | - |
| Grandinė | DPDT |
| Pavaros tipas | Plunger for Cap |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose NKK Switches serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 3790 NKK Switches YB226CWCPW01 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
YB226CWSKG01 - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V - Sandelyje:
4150
- Dalis Nr.:
YB226CWCPG01 - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V - Sandelyje:
3683
- Dalis Nr.:
YB226CWCSW01-5C-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5523
- Dalis Nr.:
YB226CWCPW01-5D-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3434
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01-N-CB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5261
- Dalis Nr.:
YB226CWCSW01-6F-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5288
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-6B-JB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3856
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-5C12-CB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3268
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-5C-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
4110
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01-N-S - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5404
- Dalis Nr.:
YB226CWCPW01-5C-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
4081
- Dalis Nr.:
YB226CWCPW01-5F05-JB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3337
- Dalis Nr.:
YB226CWCSW01-5D-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
4548
- Dalis Nr.:
YB226CWCSW01-6G-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5988
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-N-FB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
4206
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-5F05-FB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3508
- Dalis Nr.:
YB226CWCSW01-6B-JS - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5872
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-5F24-FB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3141
- Dalis Nr.:
YB226CWCKW01/CUL-6G-JB - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
3818
- Dalis Nr.:
YB226CWCPW01-N-P - Gamintojai:
NKK Switches - apibūdinimas:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V - Sandelyje:
5244

