UTS612E14P
Souriau Connection Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS612E14P su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS612E14P su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | UTS612E14P |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.986 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | UTS612E14P |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 3329 pcs |
| Prekės nuotrauka | UTS612E14P.jpg |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Įtampos įvertinimas | 250V |
| Nutraukimas | Solder Cup |
| Ekranavimas | Unshielded |
| Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 12-14 |
| "Shell" medžiaga | Polyamide (PA), Nylon |
| "Shell Finish" | - |
| Serija | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| Pakuotė | Bulk |
| Orientacija | N (Normal) |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Pozicijų skaičius | 14 |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įdėkite medžiagą | Polychloroprene |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| funkcijos | Coupling Nut, UV Resistant |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock |
| Išsamus aprašymas | 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 4.5A |
| Kontaktinė medžiaga | Brass |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | 16.0µin (0.41µm) |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Gold |
| Jungties tipas | Plug, Male Pins |
| Spalva | Black |
| Kabelių atidarymas | - |
| Backshell medžiaga, dengimas | - |
| Programos | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Souriau Connection Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 3329 Souriau Connection Technology UTS612E14P gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
UTS6128P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE - Sandelyje:
7579
- Dalis Nr.:
UTS612E3S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 3P INLINE SKT SLD CUP - Sandelyje:
5573
- Dalis Nr.:
UTS6128S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 8POS INLINE - Sandelyje:
6047
- Dalis Nr.:
UTS612E8S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4157
- Dalis Nr.:
UTS612E3P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5254
- Dalis Nr.:
UTS612E4P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP - Sandelyje:
6199
- Dalis Nr.:
UTS612E10P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4207
- Dalis Nr.:
UTS612CCRY - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 YEL - Sandelyje:
146740
- Dalis Nr.:
UTS6124S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
5953
- Dalis Nr.:
UTS612E14S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP - Sandelyje:
3307
- Dalis Nr.:
UTS6124SSCR - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 4POS CABLE SKT - Sandelyje:
5609
- Dalis Nr.:
UTS612E8P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 8P INLINE PIN SLD CUP - Sandelyje:
4517
- Dalis Nr.:
UTS612CCRG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 GRN - Sandelyje:
156592
- Dalis Nr.:
UTS612DCG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 12 - Sandelyje:
13155
- Dalis Nr.:
UTS612E8PW - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 8POS CABLE PIN - Sandelyje:
5363
- Dalis Nr.:
UTS612E10S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4086
- Dalis Nr.:
UTS612CCRR - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE12 RED - Sandelyje:
140576
- Dalis Nr.:
UTS612E4S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4975
- Dalis Nr.:
UTS612E2S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 2P INLINE SKT SLD CUP - Sandelyje:
5445
- Dalis Nr.:
UTS612E2P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5577
