UTS610E6SW
Souriau Connection Technology
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS610E6SW su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite UTS610E6SW su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | UTS610E6SW |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.086 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | UTS610E6SW |
|---|---|
| Gamintojas | Souriau Connection Technology |
| apibūdinimas | CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4501 pcs |
| Kategorija | Jungtys, jungtys |
| Įtampos įvertinimas | 250V |
| Nutraukimas | Solder Cup |
| Ekranavimas | Unshielded |
| Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 10-6 |
| "Shell" medžiaga | Polyamide (PA), Nylon |
| "Shell Finish" | - |
| Serija | Trim Trio® UTS Hi Seal |
| Pakuotė | Bulk |
| Orientacija | W |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Pozicijų skaičius | 6 |
| Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įdėkite medžiagą | Polychloroprene |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| funkcijos | Coupling Nut, UV Resistant |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock |
| Išsamus aprašymas | 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 6A |
| Kontaktinė medžiaga | Brass |
| Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi | 16.0µin (0.41µm) |
| Susisiekite su Finish - poravimosi | Gold |
| Jungties tipas | Plug, Female Sockets |
| Spalva | Black |
| Kabelių atidarymas | - |
| Backshell medžiaga, dengimas | - |
| Programos | Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Souriau Connection Technology serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4501 Souriau Connection Technology UTS610E6SW gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
UTS610E98SW - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4919
- Dalis Nr.:
UTS610CCRR - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 RED - Sandelyje:
133249
- Dalis Nr.:
UTS6106S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE - Sandelyje:
6176
- Dalis Nr.:
UTS610E98S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5391
- Dalis Nr.:
UTS610E7P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4796
- Dalis Nr.:
UTS610E7S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG 7P INLINE SKT SLD CUP - Sandelyje:
5195
- Dalis Nr.:
UTS610E98SY - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5149
- Dalis Nr.:
UTS6104P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7401
- Dalis Nr.:
UTS6104S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7670
- Dalis Nr.:
UTS610DCG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG SEALING CAP SIZE 10 - Sandelyje:
16360
- Dalis Nr.:
UTS610CCRG - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 GRN - Sandelyje:
156029
- Dalis Nr.:
UTS6124S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLG HSG FMALE 4POS INLINE - Sandelyje:
5953
- Dalis Nr.:
UTS610E98SZ - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5181
- Dalis Nr.:
UTS610E6S - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5714
- Dalis Nr.:
UTS610CCRY - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG CODING RING SIZE10 YEL - Sandelyje:
144417
- Dalis Nr.:
UTS6106P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE - Sandelyje:
8146
- Dalis Nr.:
UTS6124P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE - Sandelyje:
7239
- Dalis Nr.:
UTS610E98P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
6207
- Dalis Nr.:
UTS610E6P - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
5106
- Dalis Nr.:
UTS610E98SX - Gamintojai:
Souriau Connection Technology - apibūdinimas:
CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP - Sandelyje:
4273

