S2S4000F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite S2S4000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite S2S4000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | S2S4000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | S2S4000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5613 pcs |
| Duomenų lapas | S2S4 Series |
| Prekės nuotrauka | S2S4000F.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Nulinio kirtimo grandinė | Yes |
| Įtampa - išjungta būsena | 600V |
| Įtampa - izoliacija | 3750Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Įjunkite laiką | 50µs (Max) |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-SMD |
| Statiškas dV / dt (min.) | 100V/µs |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD |
| Išvesties tipas | Triac |
| Kiti vardai | 425-2422-5 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Triac Output 3750Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) | 50mA |
| Dabartinis - LED lemputė (IFT) (maks.) | 10mA |
| Dabartinis - laikykite (Ih) | 3.5mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
| Patvirtinimai | CSA, UR |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5613 Sharp Microelectronics S2S4000F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
S2S3LY - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
6018
- Dalis Nr.:
S2S4BY - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4137
- Dalis Nr.:
S2S3LY0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5625
- Dalis Nr.:
S2S5FA0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOTRIAC COUPLER - Sandelyje:
184691
- Dalis Nr.:
S2S4A00F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
103932
- Dalis Nr.:
S2S4BY0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
127100
- Dalis Nr.:
S2S3Y00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
116483
- Dalis Nr.:
S2S3LB - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4196
- Dalis Nr.:
S2S5A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4361
- Dalis Nr.:
S2S3Y - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4972
- Dalis Nr.:
S2S4LY - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5998
- Dalis Nr.:
S2S3LB0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5020
- Dalis Nr.:
S2S4B00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4894
- Dalis Nr.:
S2S5A00F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4MFP - Sandelyje:
184631
- Dalis Nr.:
S2S3RY - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
117299
- Dalis Nr.:
S2S3RY0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5100
- Dalis Nr.:
S2S3RP - Gamintojai:
Hamlin / Littelfuse - apibūdinimas:
SCR SENS 200V 0.8A SMT - Sandelyje:
3972
- Dalis Nr.:
S2S4 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5123
- Dalis Nr.:
S2S4LY0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
4834
- Dalis Nr.:
S2S4B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 3.75KV TRIAC 4SMD - Sandelyje:
5017
