PR49MF11NSZF
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PR49MF11NSZF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PR49MF11NSZF su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PR49MF11NSZF |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 4KV PWR TRIAC 8DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4307 pcs |
| Prekės nuotrauka | PR49MF11NSZF.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Nulinio kirtimo grandinė | No |
| Įtampa - išjungta būsena | 800V |
| Įtampa - izoliacija | 4000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Įjunkite laiką | 100µs (Max) |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-DIP |
| Statiškas dV / dt (min.) | 50V/µs |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Išvesties tipas | Triac, Power |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Triac, Power Output 4000Vrms 1 Channel 8-DIP |
| Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) | 900mA |
| Dabartinis - LED lemputė (IFT) (maks.) | 10mA |
| Dabartinis - laikykite (Ih) | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
| Patvirtinimai | CSA, UR |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4307 Sharp Microelectronics PR49MF11NSZF gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PR421D050S701H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Sandelyje:
6040
- Dalis Nr.:
PR44W-BCG5H-CG - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 1-29-15 GREEN - Sandelyje:
10657
- Dalis Nr.:
PR405W-NKR24H - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-08-16 - Sandelyje:
8381
- Dalis Nr.:
PR41-61-7.00A-XX - Gamintojai:
Sensata Technologies, Airpax - apibūdinimas:
CIR BRKR MAG-HYDR - Sandelyje:
3343
- Dalis Nr.:
PR405W12-BR5H - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-09-16 - Sandelyje:
9348
- Dalis Nr.:
PR44W-BCG28H-CG - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 3-21-2013 GREEN - Sandelyje:
8000
- Dalis Nr.:
PR44W-BCR5H-CR - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 11-16-16 - Sandelyje:
10509
- Dalis Nr.:
PR44W-BCG12H-CG - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-09-16 GREEN - Sandelyje:
8365
- Dalis Nr.:
PR421D135S701H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Sandelyje:
5438
- Dalis Nr.:
PR405W-NWA120 - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-08-16 - Sandelyje:
6145
- Dalis Nr.:
PR405W-NWG28H - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-09-16 - Sandelyje:
8218
- Dalis Nr.:
PR425C135S101H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Sandelyje:
4266
- Dalis Nr.:
PR44W-BCG24H-CG - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-09-16 GREEN - Sandelyje:
10208
- Dalis Nr.:
PR405W-NWG120 - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
(ROHS) - Sandelyje:
6860
- Dalis Nr.:
PR44W-NWB5H-CB - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 4-30-2013 - Sandelyje:
6918
- Dalis Nr.:
PR425C090S101H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Sandelyje:
4887
- Dalis Nr.:
PR421D090S701H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 70 OHM RECT - Sandelyje:
42433
- Dalis Nr.:
PR425C050S101H - Gamintojai:
Agastat Relays / TE Connectivity - apibūdinimas:
THERMISTOR PTC 10 OHM RECT - Sandelyje:
4898
- Dalis Nr.:
PR405W12-BCR28H - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
PMI 12-09-16 - Sandelyje:
8578
- Dalis Nr.:
PR405W-R120 - Gamintojai:
VCC (Visual Communications Company) - apibūdinimas:
(ROHS) - Sandelyje:
5459
