PR39MF11NSZ
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PR39MF11NSZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PR39MF11NSZ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PR39MF11NSZ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 4924 pcs |
| Duomenų lapas | PRx9MF1xNSZ Series |
| Prekės nuotrauka | PR39MF11NSZ.jpg |
| Kategorija | Relės |
| Įtampa - apkrova | 0V ~ 240V |
| Įtampa - įėjimas | 1.2VDC |
| Nutraukimo stilius | PC Pin |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 8-DIP |
| Serija | PR39MF |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Išvesties tipas | AC |
| Kiti vardai | 425-1201-5 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Apkrovos srovė | 900mA |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Grandinė | SPST-NO (1 Form A) |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4924 Sharp Microelectronics PR39MF11NSZ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
FTS-127-03-F-S - Gamintojai:
Samtec, Inc. - apibūdinimas:
.050 X .050 C.L. LOW PROFILE TER - Sandelyje:
30644
