PQ7DV10
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ7DV10 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ7DV10 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ7DV10 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ7DV10 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 5799 pcs |
| Duomenų lapas | PQ7DV10 |
| Prekės nuotrauka | PQ7DV10.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.5V @ 10A |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 1.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 7V |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | TO-3P |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-3P-3, SC-65-3 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Adjustable |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-1754-5 |
| Darbinė temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P |
| Dabartinis - rezultatas | 10A |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5799 Sharp Microelectronics PQ7DV10 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
RT9193-25GB - Gamintojai:
Richtek - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 - Sandelyje:
483600
- Dalis Nr.:
PQ7DV10J000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Sandelyje:
5965
- Dalis Nr.:
TLV70019DDCR - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 - Sandelyje:
320099
- Dalis Nr.:
PQ7DV5 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Sandelyje:
5376
- Dalis Nr.:
PQ7DV10B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Sandelyje:
5286
- Dalis Nr.:
NCP103AMX350TCG - Gamintojai:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA 4UDFN - Sandelyje:
891582
- Dalis Nr.:
MIC39150-2.5WU-TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3 - Sandelyje:
42401
- Dalis Nr.:
TC2014-2.7VCTTR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-5 - Sandelyje:
235566
- Dalis Nr.:
MIC37300-1.5BR TR - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-3 - Sandelyje:
44857
- Dalis Nr.:
PQ7DV5J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Sandelyje:
5564
- Dalis Nr.:
S-1312D27-A4T2U3 - Gamintojai:
SII Semiconductor Corporation - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-B - Sandelyje:
239676
- Dalis Nr.:
TL780-15KCS - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 - Sandelyje:
179740
- Dalis Nr.:
MCP1825ST-3002E/EB - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 500MA 3DDPAK - Sandelyje:
82323
- Dalis Nr.:
LD39030DTPU33R - Gamintojai:
STMicroelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4DFN - Sandelyje:
643812
- Dalis Nr.:
TPS73733DCQR - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-6 - Sandelyje:
96439
- Dalis Nr.:
PQ7DV10BJ00H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Sandelyje:
5218
- Dalis Nr.:
PQ7RV4 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Sandelyje:
5085
- Dalis Nr.:
NCP4671DSN13T1G - Gamintojai:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.3V 400MA SOT23-5 - Sandelyje:
121266
- Dalis Nr.:
PQ7L2020BP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC LED DRIVER 500MA 6SMD - Sandelyje:
4985
- Dalis Nr.:
PQ7RV4J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Sandelyje:
4157
