PQ6CB11X1CP
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ6CB11X1CP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ6CB11X1CP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ6CB11X1CP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC LED DRIVER RGLTR 250MA 6SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ6CB11X1CP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC LED DRIVER RGLTR 250MA 6SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5576 pcs |
| Duomenų lapas | PQ6CB11X1CP |
| Prekės nuotrauka | PQ6CB11X1CP.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa - tiekimas (min) | 2.7V |
| Įtampa - tiekimas (maks.) | 5.5V |
| Įtampa - išvestis | 30V |
| Įveskite | DC DC Regulator |
| Topologija | Step-Up (Boost) |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 6-SMD |
| Serija | - |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 6-SMD |
| Kiti vardai | 425-2645-2 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Išėjimų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Vidinis jungiklis (-ai) | Yes |
| Dažnumas | 1.2MHz |
| Pritemdymas | - |
| Išsamus aprašymas | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 250mA (Switch) 6-SMD |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 250mA (Switch) |
| Programos | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5576 Sharp Microelectronics PQ6CB11X1CP gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MSL2162DQ - Gamintojai:
Micrel / Microchip Technology - apibūdinimas:
IC LED DRVR LIN DIM 350MA 64TQFN - Sandelyje:
4468
- Dalis Nr.:
LT3795IFE#PBF - Gamintojai:
ADI (Analog Devices, Inc.) - apibūdinimas:
IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP - Sandelyje:
22770
- Dalis Nr.:
BD7844AEFV-E2 - Gamintojai:
LAPIS Semiconductor - apibūdinimas:
IC LED DRIVER LIN 80MA 28HTSSOP - Sandelyje:
45358
- Dalis Nr.:
MAX1553ETA+T - Gamintojai:
Maxim Integrated - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 8TDFN - Sandelyje:
53620
- Dalis Nr.:
PQ6RD83BJ00H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Sandelyje:
81050
- Dalis Nr.:
LC5222D - Gamintojai:
Sanken Electric Co., Ltd. - apibūdinimas:
IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8DIP - Sandelyje:
98630
- Dalis Nr.:
PQ6RD083J00H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Sandelyje:
111919
- Dalis Nr.:
TPS92691PWP - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
TPS92691 MULTI-TOPOLOGY LED DRIV - Sandelyje:
79314
- Dalis Nr.:
LM3565TLX/NOPB - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA - Sandelyje:
105918
- Dalis Nr.:
AL5890-20P1-13 - Gamintojai:
Diodes Incorporated - apibūdinimas:
IC LED DRVR LIN PDI123 - Sandelyje:
867203
- Dalis Nr.:
LT3954IUHE#TRPBF - Gamintojai:
ADI (Analog Devices, Inc.) - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 5A 36QFN - Sandelyje:
19846
- Dalis Nr.:
LT3519IMS-2#PBF - Gamintojai:
ADI (Analog Devices, Inc.) - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 16MSOP - Sandelyje:
30415
- Dalis Nr.:
LYT0004D - Gamintojai:
Power Integrations - apibūdinimas:
IC LED DRIVER OFFLINE 225MA 8SO - Sandelyje:
159265
- Dalis Nr.:
LM3410XMFX/NOPB - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM SOT23-5 - Sandelyje:
70788
- Dalis Nr.:
LM3405XMKX - Gamintojai:
N/A - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6 - Sandelyje:
4542
- Dalis Nr.:
SC621AULTRT - Gamintojai:
Semtech - apibūdinimas:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 20MLPQ - Sandelyje:
82339
- Dalis Nr.:
PQ6RD083 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Sandelyje:
117430
- Dalis Nr.:
PQ6CU11X1APQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG BOOST ADJ 0.25A SOT23-6 - Sandelyje:
70157
- Dalis Nr.:
PCA9533DP/02,118 - Gamintojai:
NXP Semiconductors / Freescale - apibūdinimas:
IC LED DRVR LIN DIM 25MA 8TSSOP - Sandelyje:
5153
- Dalis Nr.:
PQ6RD83B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 6.3V 800MA TO220-4 - Sandelyje:
88438
