PQ2L3152MSPQ
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ2L3152MSPQ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ2L3152MSPQ su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.306 | $0.269 | $0.238 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $0.207 | $0.18 | $0.154 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ2L3152MSPQ |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.5V/3.3V SOT89 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 135864 pcs |
| Duomenų lapas | PQ2Lzzz2MSPQ Series |
| Prekės nuotrauka | PQ2L3152MSPQ.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 1V @ 200mA, 1V @ 200mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 1.5V, 3.3V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 9V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-89 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Original-Reel® |
| Paketas / dėžutė | TO-243AA |
| PSRR | 60dB (400kHz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-2644-6 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 2 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V, 1.5V 250mA, 250mA SOT-89 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 400µA |
| Dabartinis - rezultatas | 250mA, 250mA |
| Valdymo funkcijos | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 135864 Sharp Microelectronics PQ2L3152MSPQ gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-6R8K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 6.8UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
48165
- Dalis Nr.:
PQ2CF1J0000H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Sandelyje:
5567
- Dalis Nr.:
PQ2FADS-ZU - Gamintojai:
NXP Semiconductors / Freescale - apibūdinimas:
PQ2 FAMILY ADS-480-TBGA - Sandelyje:
5302
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-2R2K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 2.2UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
49256
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-330K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 33UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
48947
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-3R3K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 3.3UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
43723
- Dalis Nr.:
PQ2L2182MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V/2.5V SOT89 - Sandelyje:
5863
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-4R7K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 4.7UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
41084
- Dalis Nr.:
PQ2L3252MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V/3.3V SOT89 - Sandelyje:
4971
- Dalis Nr.:
PQ2L3182MSPQ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT89 - Sandelyje:
5216
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-100K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 10UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
45115
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-220K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 22UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
58427
- Dalis Nr.:
PQ2CF1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG BST FLYBCK ADJ 2.5A TO220 - Sandelyje:
5799
- Dalis Nr.:
PQ2FADS-VR - Gamintojai:
NXP Semiconductors / Freescale - apibūdinimas:
BOARD DEV SYSTEM MPC82XX - Sandelyje:
5418
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-330K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 33UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
44416
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-4R7K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 4.7UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
52727
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-150K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 15UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
51022
- Dalis Nr.:
PQ2617BHA-220K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 22UH 28A 2.5MOHM SMD - Sandelyje:
45213
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-6R8K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 6.8UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
49659
- Dalis Nr.:
PQ2614BLA-3R3K - Gamintojai:
Bourns, Inc. - apibūdinimas:
FIXED IND 3.3UH 30A 1.6MOHM SMD - Sandelyje:
47763
