PQ1U381M2ZPH
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1U381M2ZPH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ1U381M2ZPH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PQ1U381M2ZPH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4649 pcs |
| Prekės nuotrauka | PQ1U381M2ZPH.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.4V @ 150mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 3.8V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 16V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-23-5 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (400Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 80°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 150mA SOT-23-5 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 200µA |
| Dabartinis - rezultatas | 150mA |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4649 Sharp Microelectronics PQ1U381M2ZPH gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ1U301M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5795
- Dalis Nr.:
PQ1U321M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4347
- Dalis Nr.:
PQ1U311M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5644
- Dalis Nr.:
PQ1U301M2ZP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4413
- Dalis Nr.:
PQ1U441M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4046
- Dalis Nr.:
PQ1U521M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 5.2V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5095
- Dalis Nr.:
PQ1U501M2ZP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5622
- Dalis Nr.:
PQ1X251M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4261
- Dalis Nr.:
PQ1U401M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 4V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4913
- Dalis Nr.:
PQ1U351M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4022
- Dalis Nr.:
PQ1X181M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5901
- Dalis Nr.:
PQ1U491M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4419
- Dalis Nr.:
PQ1U341M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.4V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5372
- Dalis Nr.:
PQ1X251M2ZP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
176373
- Dalis Nr.:
PQ1U361M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5733
- Dalis Nr.:
PQ1U331M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4830
- Dalis Nr.:
PQ1U331M2ZP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5844
- Dalis Nr.:
PQ1U351M2ZP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4119
- Dalis Nr.:
PQ1U501M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
5902
- Dalis Nr.:
PQ1U471M2ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - Sandelyje:
4447
