PQ070XZ5MZZH
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ070XZ5MZZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ070XZ5MZZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ070XZ5MZZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5152 pcs |
| Duomenų lapas | PQ070XZ5MZ, PQ070XZ01Z |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | 0.5V @ 300mA |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 1.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 7V |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | SC-63 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Adjustable |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-2263-5 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 500mA SC-63 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 2mA |
| Dabartinis - rezultatas | 500mA |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5152 Sharp Microelectronics PQ070XZ5MZZH gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ070XZ02ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Sandelyje:
5787
- Dalis Nr.:
PQ070XZ01ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Sandelyje:
5102
- Dalis Nr.:
PQ070XZ01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Sandelyje:
113561
- Dalis Nr.:
PQ07RX11 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 - Sandelyje:
78421
- Dalis Nr.:
PQ070XZ1HZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Sandelyje:
4038
- Dalis Nr.:
PQ070XNA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Sandelyje:
4859
- Dalis Nr.:
PQ080RDA1SZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 8V 1A TO220-4 - Sandelyje:
4130
- Dalis Nr.:
PQ090DNA1ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Sandelyje:
4695
- Dalis Nr.:
PQ07VZ012ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Sandelyje:
5943
- Dalis Nr.:
PQ07VR5MAZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
121100
- Dalis Nr.:
PQ07VZ5M2ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
4989
- Dalis Nr.:
PQ070XZ01ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Sandelyje:
70649
- Dalis Nr.:
PQ070XZ5MZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
123255
- Dalis Nr.:
PQ070XZ1HZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Sandelyje:
4096
- Dalis Nr.:
PQ07VZ012ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Sandelyje:
4045
- Dalis Nr.:
PQ070XZ1HZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A SC63 - Sandelyje:
5295
- Dalis Nr.:
PQ080DNA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 8V 1A SC63 - Sandelyje:
4408
- Dalis Nr.:
PQ070XZ02ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A SC63 - Sandelyje:
4098
- Dalis Nr.:
PQ090DNA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 9V 1A SC63 - Sandelyje:
5829
- Dalis Nr.:
PQ07VR5MAZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
5963

