PQ018EH02ZZH
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ018EH02ZZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ018EH02ZZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ018EH02ZZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.535 | $0.483 | $0.431 | $0.388 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
| $0.345 | $0.302 | $0.25 | |||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ018EH02ZZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 89979 pcs |
| Duomenų lapas | PQyyyEH02ZyH Series |
| Prekės nuotrauka | PQ018EH02ZZH.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | - |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 1.8V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | TO-263 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-2231-5 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-263 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 2mA |
| Dabartinis - rezultatas | 2A |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 89979 Sharp Microelectronics PQ018EH02ZZH gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PQ018EZ02ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63 - Sandelyje:
5447
- Dalis Nr.:
PQ018EH01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Sandelyje:
4413
- Dalis Nr.:
PQ018ENA1ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Sandelyje:
4799
- Dalis Nr.:
PQ015YZ5MZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
147406
- Dalis Nr.:
PQ018EF01SZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Sandelyje:
5061
- Dalis Nr.:
PQ015YZ5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Sandelyje:
5513
- Dalis Nr.:
PQ018EZ02ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63 - Sandelyje:
97584
- Dalis Nr.:
PQ018EN01ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Sandelyje:
111717
- Dalis Nr.:
PQ018EF01SZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Sandelyje:
5481
- Dalis Nr.:
PQ018EZ01ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Sandelyje:
118456
- Dalis Nr.:
PQ018EH02ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Sandelyje:
5184
- Dalis Nr.:
PQ018EH01ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Sandelyje:
77029
- Dalis Nr.:
PQ018EF02SZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 - Sandelyje:
5222
- Dalis Nr.:
PQ018EZ1HZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SC63 - Sandelyje:
4801
- Dalis Nr.:
PQ018EH02ZPH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Sandelyje:
77417
- Dalis Nr.:
PQ018EZ01ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Sandelyje:
5502
- Dalis Nr.:
PQ018EH01ZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Sandelyje:
93132
- Dalis Nr.:
PQ018EZ1HZZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SC63 - Sandelyje:
94539
- Dalis Nr.:
PQ018EN5MZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 - Sandelyje:
5284
- Dalis Nr.:
PQ018ENA1ZZH - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Sandelyje:
4627
