PQ015EF01SZH
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ015EF01SZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PQ015EF01SZH su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.428 | $0.378 | $0.342 | $0.299 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.262 | $0.232 | $0.183 | $0.171 | ||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 124098 pcs |
| Duomenų lapas | PQyyyEF01SZH Series |
| Prekės nuotrauka | PQ015EF01SZH.jpg |
| Kategorija | Integriniai grandynai (IC) |
| Įtampa (maks.) | - |
| Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) | 1.5V |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | - |
| Įtampa - įėjimas (maks.) | 10V |
| Tiekėjo prietaisų paketas | TO-220-4 |
| Serija | - |
| Apsaugos savybės | Over Current, Over Temperature |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Išvesties tipas | Fixed |
| Išvesties konfigūracija | Positive |
| Kiti vardai | 425-2220-5 |
| Darbinė temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Reguliuojančiųjų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220-4 |
| Dabartinis - silpnas (Iq) | 2mA |
| Dabartinis - rezultatas | 1A |
| Valdymo funkcijos | Enable |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 124098 Sharp Microelectronics PQ015EF01SZH gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
653V4476A3T - Gamintojai:
CTS Electronic Components - apibūdinimas:
OSC XO 44.7360MHZ LVDS SMD - Sandelyje:
28839
