PC853XPJ000F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC853XPJ000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC853XPJ000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PC853XPJ000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5561 pcs |
| Prekės nuotrauka | PC853XPJ000F-001.jpg , PC853XPJ000F-002.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 350V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 1.2V |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-SMD |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 100µs, 20µs |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, Gull Wing |
| Išvesties tipas | Darlington |
| Kiti vardai | 425-2660-2 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 1000% @ 1mA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | - |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 150mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5561 Sharp Microelectronics PC853XPJ000F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC852XNYSZ0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
4289
- Dalis Nr.:
PC853XIJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
5363
- Dalis Nr.:
PC89HK - Gamintojai:
Laird Technologies - Antennas - apibūdinimas:
HARDWARE KIT PD8010 9010DKN - Sandelyje:
2317
- Dalis Nr.:
PC852XJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
191230
- Dalis Nr.:
PC89BA - Gamintojai:
Laird Technologies - Antennas - apibūdinimas:
ANT BOOM PD8010DKN 9010DKN - Sandelyje:
11523
- Dalis Nr.:
PC853XI - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
4854
- Dalis Nr.:
PC853X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5309
- Dalis Nr.:
PC8Q51 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV 4CH 16-DIP - Sandelyje:
22747
- Dalis Nr.:
PC853XNNSZ0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
ISOLATOR - Sandelyje:
4716
- Dalis Nr.:
PC853XJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
4650
- Dalis Nr.:
PC852XPJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
4989
- Dalis Nr.:
PC852XNNSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
168522
- Dalis Nr.:
PC852XNNIP0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
143300
- Dalis Nr.:
PC866 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5242
- Dalis Nr.:
PC852XNNSZ1H - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL DIP - Sandelyje:
5637
- Dalis Nr.:
PC8910N - Gamintojai:
Laird Technologies - Antennas - apibūdinimas:
RF ANT 918MHZ YAGI CABLE BRKT MT - Sandelyje:
1145
- Dalis Nr.:
PC853XNNSZ1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 4DIP - Sandelyje:
4959
- Dalis Nr.:
PC852XNNIP1H - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL SMD - Sandelyje:
5360
- Dalis Nr.:
PC853XNNIP1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISO 5KV DARL W/BASE SMD - Sandelyje:
4537
