PC817X9J000F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC817X9J000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC817X9J000F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC817X9J000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PC817X9J000F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 3998 pcs |
| Duomenų lapas | PC817XJ0000F Series |
| Prekės nuotrauka | PC817X9J000F.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 80V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 200mV |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-DIP |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 4µs, 3µs |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Išvesties tipas | Transistor |
| Kiti vardai | 425-2190-5 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 130% @ 5mA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | 600% @ 5mA |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 3998 Sharp Microelectronics PC817X9J000F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC817XIJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
326548
- Dalis Nr.:
PC817X4NSZ9F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOCOUPLER - Sandelyje:
4862
- Dalis Nr.:
PC817X7NSZ0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
330867
- Dalis Nr.:
PC817XJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5491
- Dalis Nr.:
PC817XNNIP0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
451202
- Dalis Nr.:
PC817XI1J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
316924
- Dalis Nr.:
PC817X7NSZ1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Sandelyje:
5036
- Dalis Nr.:
PC817X4NSZ1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Sandelyje:
347852
- Dalis Nr.:
PC817XI - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5613
- Dalis Nr.:
PC817XI2 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5432
- Dalis Nr.:
PC817X9NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4462
- Dalis Nr.:
PC817X7J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4636
- Dalis Nr.:
PC817X5J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5233
- Dalis Nr.:
PC817X7 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5659
- Dalis Nr.:
PC817XNNSZ0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
440919
- Dalis Nr.:
PC817X7NIP0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
358543
- Dalis Nr.:
PC817X7NIP1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Sandelyje:
5818
- Dalis Nr.:
PC817XI1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
4334
- Dalis Nr.:
PC817XNNIP1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Sandelyje:
5293

