PC817X0NIP1B
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC817X0NIP1B su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC817X0NIP1B su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PC817X0NIP1B |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4656 pcs |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 80V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 200mV |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-SMD |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 4µs, 3µs |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, Gull Wing |
| Išvesties tipas | Transistor |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4SMD |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 50% @ 5mA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | 600% @ 5mA |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4656 Sharp Microelectronics PC817X0NIP1B gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC81716NIP1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD - Sandelyje:
6036
- Dalis Nr.:
PC817X1CSP9F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOCOUPLER - Sandelyje:
4432
- Dalis Nr.:
PC81716NIP0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
249009
- Dalis Nr.:
PC817X1NSZ0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
373052
- Dalis Nr.:
PC81718NIP0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
4726
- Dalis Nr.:
PC81720NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5168
- Dalis Nr.:
PC817X0NSZ1B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 4DIP - Sandelyje:
5159
- Dalis Nr.:
PC817X1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5672
- Dalis Nr.:
PC81716NSZ0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4326
- Dalis Nr.:
PC817X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4190
- Dalis Nr.:
PC81718NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5082
- Dalis Nr.:
PC81716NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4183
- Dalis Nr.:
PC817X1NIP0F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Sandelyje:
267335
- Dalis Nr.:
PC817X1J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5044
- Dalis Nr.:
PC817X1CSZ9F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOCOUPLER - Sandelyje:
5267
- Dalis Nr.:
PC817X0J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4983
- Dalis Nr.:
PC817X1NIP1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4ESOP - Sandelyje:
4352
- Dalis Nr.:
PC817X1NSZ1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Sandelyje:
349899
- Dalis Nr.:
PC817X0NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS - Sandelyje:
5728
- Dalis Nr.:
PC81716NIP0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5309

