PC81712NIP
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81712NIP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81712NIP su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC81712NIP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PC81712NIP |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 5099 pcs |
| Duomenų lapas | PC8171xNSZ Series |
| Prekės nuotrauka | PC81712NIP.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 80V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 200mV |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-SMD |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 4µs, 3µs |
| Pakuotė | Cut Tape (CT) |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD, Gull Wing |
| Išvesties tipas | Transistor |
| Kiti vardai | 425-1459-1 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 160% @ 500µA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | 400% @ 500µA |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 10mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5099 Sharp Microelectronics PC81712NIP gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC81712NSZ0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
298278
- Dalis Nr.:
PC81713NIP0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
229539
- Dalis Nr.:
PC81712NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
266470
- Dalis Nr.:
PC81713NIP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5837
- Dalis Nr.:
PC81712NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4527
- Dalis Nr.:
PC81710NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5685
- Dalis Nr.:
PC81711NIP0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5862
- Dalis Nr.:
PC81711NSZ0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5944
- Dalis Nr.:
PC81712NIP0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5605
- Dalis Nr.:
PC81711NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5733
- Dalis Nr.:
PC81711NIP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5417
- Dalis Nr.:
PC81712NSZ1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Sandelyje:
4130
- Dalis Nr.:
PC81712NIP0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5673
- Dalis Nr.:
PC81710NSZJF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5657
- Dalis Nr.:
PC81711NIP0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
4369
- Dalis Nr.:
PC81710NSZ1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS DIP - Sandelyje:
5724
- Dalis Nr.:
PC81710NSZ0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
286856
- Dalis Nr.:
PC81713NIP1B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR - Sandelyje:
175898
- Dalis Nr.:
PC81711NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4693
- Dalis Nr.:
PC81713NIP0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5689
