PC81710NIP1H
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81710NIP1H su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81710NIP1H su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PC81710NIP1H |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV TRANS SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4458 pcs |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 80V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 200mV |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 4µs, 3µs |
| Išvesties tipas | Transistor |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | - |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | - |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 10mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4458 Sharp Microelectronics PC81710NIP1H gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
TV06RL-23-53PA-LC - Gamintojai:
Amphenol Aerospace Operations - apibūdinimas:
CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE - Sandelyje:
450
- Dalis Nr.:
7215P3D9AME - Gamintojai:
C&K - apibūdinimas:
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V - Sandelyje:
12409

