PC81510NSZ0X
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81510NSZ0X su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC81510NSZ0X su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PC81510NSZ0X |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5237 pcs |
| Prekės nuotrauka | PC81510NSZ0X.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 35V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 1V |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-DIP |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 60µs, 53µs |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Išvesties tipas | Darlington |
| Kiti vardai | 425-2758 PC81510NSZ0X-ND |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 600% @ 500µA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | - |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 80mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 10mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5237 Sharp Microelectronics PC81510NSZ0X gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC81510NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
4526
- Dalis Nr.:
PC81510NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5134
- Dalis Nr.:
PC815IY - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
5627
- Dalis Nr.:
PC814XP1J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
4968
- Dalis Nr.:
PC815XYJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5331
- Dalis Nr.:
PC815XNNSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5112
- Dalis Nr.:
PC815XNYSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5848
- Dalis Nr.:
PC814XP - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5096
- Dalis Nr.:
PC815XIJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
5580
- Dalis Nr.:
PC815XPJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
6018
- Dalis Nr.:
PC815 - Gamintojai:
Capital Advanced Technologies, Inc. - apibūdinimas:
MEASUREMENT TOOL PITCH CHECKER - Sandelyje:
8885
- Dalis Nr.:
PC815 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5332
- Dalis Nr.:
PC814X1J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
5940
- Dalis Nr.:
PC815Y - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5630
- Dalis Nr.:
PC814XJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP - Sandelyje:
4446
- Dalis Nr.:
PC814XP1 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5287
- Dalis Nr.:
PC815XPYJ00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
4546
- Dalis Nr.:
PC815I - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4SMD - Sandelyje:
5026
- Dalis Nr.:
PC814XPJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD - Sandelyje:
5336
- Dalis Nr.:
PC815XJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP - Sandelyje:
5896
