PC4N300NSZX
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC4N300NSZX su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC4N300NSZX su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 4693 pcs |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 30V |
| Įtampa - izoliacija | 1500Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | - |
| Vce Saturation (maks.) | 1V |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 6-DIP |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | - |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads |
| Išvesties tipas | Darlington with Base |
| Kiti vardai | 425-1786-5 |
| Darbinė temperatūra | - |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Darlington with Base Output 1500Vrms 1 Channel 6-DIP |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 100% @ 10mA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | - |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 100mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4693 Sharp Microelectronics PC4N300NSZX gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
OD4028-12LSS - Gamintojai:
Orion Fans - apibūdinimas:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE - Sandelyje:
21296

