PC123A
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC123A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite PC123A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | PC123A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | PC123A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 5288 pcs |
| Duomenų lapas | PC123 Series |
| Prekės nuotrauka | PC123A.jpg |
| Kategorija | Izoliatoriai |
| Įtampa - išėjimas (maks.) | 70V |
| Įtampa - izoliacija | 5000Vrms |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 1.2V |
| Vce Saturation (maks.) | 200mV |
| Įjungti / išjungti laiką (tipą) | - |
| Tiekėjo prietaisų paketas | 4-DIP |
| Serija | - |
| Pakilimo / kritimo laikas (tipas) | 4µs, 3µs |
| Pakuotė | Tube |
| Paketas / dėžutė | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Išvesties tipas | Transistor |
| Kiti vardai | 425-1311-5 |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Įvesties tipas | DC |
| Išsamus aprašymas | Optoisolator Transistor Output 5000Vrms 1 Channel 4-DIP |
| Dabartinis pervedimo santykis (min.) | 50% @ 5mA |
| Dabartinis pervedimo santykis (maks.) | 150% @ 5mA |
| Dabartinis - išėjimas / kanalas | 50mA |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5288 Sharp Microelectronics PC123A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
PC123FJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
4852
- Dalis Nr.:
PC12311NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5710
- Dalis Nr.:
PC123BJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
112515
- Dalis Nr.:
PC12310NSZ0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
5962
- Dalis Nr.:
PC12310NFZ0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
4906
- Dalis Nr.:
PC12311NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5823
- Dalis Nr.:
PC123F1J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5955
- Dalis Nr.:
PC123B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
4644
- Dalis Nr.:
PC123F2J000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5575
- Dalis Nr.:
PC12310NSZ0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
5860
- Dalis Nr.:
PC12310NSZ - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
4459
- Dalis Nr.:
PC123FY2J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5651
- Dalis Nr.:
PC12311NSZ1H - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5583
- Dalis Nr.:
PC12311NSZ0X - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
265299
- Dalis Nr.:
PC12311YFZ0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5407
- Dalis Nr.:
PC123AJ0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP - Sandelyje:
4242
- Dalis Nr.:
PC12310YFZ0X - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5260
- Dalis Nr.:
PC123CJ0000F - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
4158
- Dalis Nr.:
PC123FY5J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
5588
- Dalis Nr.:
PC123FY1J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4DIP - Sandelyje:
6042
