LQ121S1DG81
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite LQ121S1DG81 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite LQ121S1DG81 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $109.564 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 323 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Peržiūros sritis | 246.00mm W x 184.50mm H |
| Liečiamas ekranas | - |
| Serija | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Sąsaja | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafikos spalva | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Size | - |
| Taškų taškai | 800 x 600 (SVGA) |
| Dot Pitch | 0.31mm W x 0.31mm H |
| Ekrano tipas | TFT - Color |
| Rodymo rėžimas | Transmissive |
| Įstrižainės ekrano dydis | 12.1" (307.34mm) |
| Išsamus aprašymas | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) |
| Apšvietimas | LED - White |
| Fono spalva | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 323 Sharp Microelectronics LQ121S1DG81 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
LQ150X1LG91 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY XGA 15" - Sandelyje:
440
- Dalis Nr.:
LQ10D368 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Sandelyje:
4399
- Dalis Nr.:
LQ121S1LG41 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Sandelyje:
4132
- Dalis Nr.:
LQ104V1DG51 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Sandelyje:
5522
- Dalis Nr.:
LQ121S1LG84 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" - Sandelyje:
319
- Dalis Nr.:
LQ121S1LG88 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Sandelyje:
572
- Dalis Nr.:
LQ121K1LG52 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY WXGA1 12.1" - Sandelyje:
264
- Dalis Nr.:
LQ150X1LG98 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Sandelyje:
5385
- Dalis Nr.:
LQ104S1LG81 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4" - Sandelyje:
241
- Dalis Nr.:
LQ104V1LG81 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Sandelyje:
335
- Dalis Nr.:
LQ150X1LG96 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Sandelyje:
235
- Dalis Nr.:
LQ121S1DG41 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Sandelyje:
4360
- Dalis Nr.:
LQ104V1DG62 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Sandelyje:
324
- Dalis Nr.:
LQ121S1DC71 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Sandelyje:
5960
- Dalis Nr.:
LQ104S1DG34 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA - Sandelyje:
4153
- Dalis Nr.:
LQ104V1DG81 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Sandelyje:
319
- Dalis Nr.:
LQ121S1LG86 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Sandelyje:
265
- Dalis Nr.:
LQ121X3LG02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA - Sandelyje:
216
- Dalis Nr.:
LQ150X1LG11 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
TFT 15"LCD COLOR W/LED BCK LT - Sandelyje:
269
- Dalis Nr.:
LQ150X1LG82 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Sandelyje:
4623

