LQ057Q3DC03A
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite LQ057Q3DC03A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite LQ057Q3DC03A su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.061 | |||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 693 pcs |
| Duomenų lapas | LQ057Q3DC03(A) Specification |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Peržiūros sritis | 115.20mm W x 86.40mm H |
| Liečiamas ekranas | - |
| Serija | - |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Sąsaja | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafikos spalva | Red, Green, Blue (RGB) |
| Dot Size | - |
| Taškų taškai | 320 x 240 (QVGA) |
| Dot Pitch | 0.36mm W x 0.36mm H |
| Ekrano tipas | TFT - Color |
| Rodymo rėžimas | Transmissive |
| Įstrižainės ekrano dydis | 5.7" (144.78mm) |
| Išsamus aprašymas | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA) |
| Apšvietimas | LED - White |
| Fono spalva | - |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 693 Sharp Microelectronics LQ057Q3DC03A gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
LQ064V3DG06 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT - Sandelyje:
5687
- Dalis Nr.:
LQ065Y5DG03 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA - Sandelyje:
5780
- Dalis Nr.:
LQ050Y3DC01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Sandelyje:
6036
- Dalis Nr.:
LQ070Y3DG3A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Sandelyje:
659
- Dalis Nr.:
LQ065Y5DZ01A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 6.5" 800X400 WVGA - Sandelyje:
505
- Dalis Nr.:
LQ057Q3DC03 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" - Sandelyje:
680
- Dalis Nr.:
LQ057V3DG01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 5.7" 480X240 VGA - Sandelyje:
4976
- Dalis Nr.:
LQ065Y5DZ01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
TFT 6.5"LCD COLOR W/LED BCK LT - Sandelyje:
4004
- Dalis Nr.:
LQ050Q5DR01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA - Sandelyje:
5476
- Dalis Nr.:
LQ070K1LX80 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 7.0" 800X1280 WXGA - Sandelyje:
4160
- Dalis Nr.:
LQ043Y1DX05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD DISP TFT 4.3" B/L - Sandelyje:
5623
- Dalis Nr.:
LQ070Y3DG3B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Sandelyje:
684
- Dalis Nr.:
LQ043T1DG29 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Sandelyje:
2475
- Dalis Nr.:
LQ050Y3DC02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Sandelyje:
1967
- Dalis Nr.:
LQ057Q3DC02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA - Sandelyje:
328
- Dalis Nr.:
LQ043T3DX04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Sandelyje:
4899
- Dalis Nr.:
LQ064V3DG01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 6.4" 640X480 VGA - Sandelyje:
5808
- Dalis Nr.:
LQ043Y1DY01 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Sandelyje:
1877
- Dalis Nr.:
LQ070Y3DG05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
TFT 7.0"LCD COLOR W/LED BCK LT - Sandelyje:
4375
- Dalis Nr.:
LQ043Y1DX07 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Sandelyje:
1138

