GW6DGE50NFC
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW6DGE50NFC su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW6DGE50NFC su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GW6DGE50NFC |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | GW6DGE50NFC |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4555 pcs |
| Prekės nuotrauka | GW6DGE50NFC.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 50V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Įveskite | Chip On Board (COB) |
| Temperatūra - bandymas | - |
| Dydis / Matmenys | 20.00mm L x 24.00mm W |
| Serija | Mega Zenigata |
| Pakuotė | Tray |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | - |
| Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) | - |
| Objektyvo tipas | Flat |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis | 1.80mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | - |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mega Zenigata White, Cool Rectangle |
| Dabartinis testas | 950mA |
| Dabartinis - maks | 1.5A |
| Konfigūracija | Rectangle |
| Spalva | White, Cool |
| CRI (spalvų perdavimo indeksas) | - |
| CCT (K) | 5000K |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4555 Sharp Microelectronics GW6DGE50NFC gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com

