GW6BGW30HD6
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW6BGW30HD6 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW6BGW30HD6 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GW6BGW30HD6 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB MINI ZENIGATA |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GW6BGW30HD6 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB MINI ZENIGATA |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5086 pcs |
| Duomenų lapas | GW6BxWxxHD6 Specifications |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 34.5V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Įveskite | Chip On Board (COB) |
| Temperatūra - bandymas | 90°C |
| Dydis / Matmenys | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Mini Zenigata |
| Pakuotė | Tray |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 105 lm/W |
| Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) | - |
| Objektyvo tipas | Flat |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis | 1.40mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 1085 lm (Typ) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Dabartinis testas | 300mA |
| Dabartinis - maks | 600mA |
| Konfigūracija | Rectangle |
| Spalva | White, Warm |
| CRI (spalvų perdavimo indeksas) | 90 |
| CCT (K) | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5086 Sharp Microelectronics GW6BGW30HD6 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GW6BGR50HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5155
- Dalis Nr.:
GW6BME27HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5052
- Dalis Nr.:
GW6BGX40HD6 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA - Sandelyje:
5238
- Dalis Nr.:
GW6BGR30HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
4517
- Dalis Nr.:
GW6BGR27HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
4766
- Dalis Nr.:
GW6BGW27HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5359
- Dalis Nr.:
GW6BGS30HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - Sandelyje:
5857
- Dalis Nr.:
GW6BGR40HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4415
- Dalis Nr.:
GW6BGS50HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5418
- Dalis Nr.:
GW6BGX27HD6 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA - Sandelyje:
5549
- Dalis Nr.:
GW6BME30HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
4957
- Dalis Nr.:
GW6BGW30HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
4667
- Dalis Nr.:
GW6BGW40HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4596
- Dalis Nr.:
GW6BGW50HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5746
- Dalis Nr.:
GW6BGS40HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHITE - Sandelyje:
5251
- Dalis Nr.:
GW6BME40HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4396
- Dalis Nr.:
GW6BGW27HD6 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA - Sandelyje:
5529
- Dalis Nr.:
GW6BGX30HD6 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA - Sandelyje:
5887
- Dalis Nr.:
GW6BGW40HD6 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA - Sandelyje:
4189
- Dalis Nr.:
GW6BGS27HED - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB MINI ZENIGATA WARM WHITE - Sandelyje:
3988

