GW5SMC27P05
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW5SMC27P05 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW5SMC27P05 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
Product parameter
| Dalies numeris | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4595 pcs |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 9.8V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Įveskite | Chip On Board (COB) |
| Temperatūra - bandymas | 25°C |
| Dydis / Matmenys | 8.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Petite Zenigata |
| Pakuotė | Tray |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 71 lm/W |
| Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) | - |
| Objektyvo tipas | Flat |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis | 1.80mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 280 lm (Typ) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Petite Zenigata White, Warm Rectangle |
| Dabartinis testas | 400mA |
| Dabartinis - maks | 460mA |
| Konfigūracija | Rectangle |
| Spalva | White, Warm |
| CRI (spalvų perdavimo indeksas) | 80 |
| CCT (K) | 2700K |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4595 Sharp Microelectronics GW5SMC27P05 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GW5SMC35P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5601
- Dalis Nr.:
GW5SMC60P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5074
- Dalis Nr.:
GW5SMB50P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
4161
- Dalis Nr.:
GW5SGD50P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5260
- Dalis Nr.:
GW5SMB60P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5892
- Dalis Nr.:
GW5SGD35P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5790
- Dalis Nr.:
GW5SMB40P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4724
- Dalis Nr.:
GW5SGD40P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
5273
- Dalis Nr.:
GW5SMB27P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5089
- Dalis Nr.:
GW5SMC50P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5171
- Dalis Nr.:
GW5SMC30P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
4263
- Dalis Nr.:
GW5SMD27P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
6044
- Dalis Nr.:
GW5SMB30P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5755
- Dalis Nr.:
GW5SMC27P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5862
- Dalis Nr.:
GW5SMC40P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4635
- Dalis Nr.:
GW5SMC50P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Sandelyje:
5050
- Dalis Nr.:
GW5SMC40P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Sandelyje:
4755
- Dalis Nr.:
GW5SMC30P0C - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5646
- Dalis Nr.:
GW5SGD30P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5067
- Dalis Nr.:
GW5SGD27P05 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Sandelyje:
5012

