GW5BTF30K00
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW5BTF30K00 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GW5BTF30K00 su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5247 pcs |
| Duomenų lapas | GW5BTF30K00 Spec. |
| Prekės nuotrauka | GW5BTF30K00.jpg |
| Kategorija | Optoelektronika |
| Bangos ilgis | - |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 10.2V |
| Žiūrėjimo kampas | - |
| Įveskite | Chip On Board (COB) |
| Temperatūra - bandymas | 25°C |
| Dydis / Matmenys | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Serija | Mini Zenigata |
| Pakuotė | Tray |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 57 lm/W |
| Šviesos spinduliuojantis paviršius (LES) | 8.90mm L x 7.90mm W |
| Objektyvo tipas | Flat |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Aukštis | 1.60mm |
| Flux @ Current / Temperature - Test | 375 lm (Typ) |
| funkcijos | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Dabartinis testas | 640mA |
| Dabartinis - maks | 700mA |
| Konfigūracija | Rectangle |
| Spalva | White, Warm |
| CRI (spalvų perdavimo indeksas) | 83 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5247 Sharp Microelectronics GW5BTF30K00 gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GW5BRC15L02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 4000K - Sandelyje:
5702
- Dalis Nr.:
GW5DGA30M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 3025K - Sandelyje:
5212
- Dalis Nr.:
GW5DGC27M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 2700K - Sandelyje:
5316
- Dalis Nr.:
GW5DGA40M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 4050K - Sandelyje:
5263
- Dalis Nr.:
GW5BTF40KH0 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 4000K - Sandelyje:
4622
- Dalis Nr.:
GW5BTC50K00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 5000K - Sandelyje:
5139
- Dalis Nr.:
GW5BQF15L0B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 2700K - Sandelyje:
5683
- Dalis Nr.:
GW5BTF15L0B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 3000K - Sandelyje:
4589
- Dalis Nr.:
GW5DGC30M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 3025K - Sandelyje:
5504
- Dalis Nr.:
GW5BRF15L0B - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 4000K - Sandelyje:
5960
- Dalis Nr.:
GW5BTF27K00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 2700K - Sandelyje:
4744
- Dalis Nr.:
GW5BTF50K00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 5000K - Sandelyje:
5308
- Dalis Nr.:
GW5BWF15L00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 7WATT ZENIGATA 5000K - Sandelyje:
5927
- Dalis Nr.:
GW5BTC15L02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 3000K - Sandelyje:
5087
- Dalis Nr.:
GW5BTC27K00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 2700K - Sandelyje:
5082
- Dalis Nr.:
GW5BWC15L02 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.5W NORMAL WHITE - Sandelyje:
5866
- Dalis Nr.:
GW5BTC30K00 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 3000K - Sandelyje:
4466
- Dalis Nr.:
GW5DGA27M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 2700K - Sandelyje:
3985
- Dalis Nr.:
GW5DGA50M04 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 5000K - Sandelyje:
5882
- Dalis Nr.:
GW5BTC40KH0 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 4000K - Sandelyje:
4650
