GP2Y0A02YK
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP2Y0A02YK su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP2Y0A02YK su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 5555 pcs |
| Duomenų lapas | GP2Y0A02YK |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - tiekimas | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Įtampa - išėjimo skirtumas (tipas) @ atstumas | 2.05V @ 20 ~ 150cm |
| Įtampa - išvestis (Tipas) @ Atstumas | 400mV @ 150cm |
| Serija | - |
| Atstumas jutikliui | 20 ~ 150cm |
| Išvesties tipas | Analog |
| Kiti vardai | 425-1165 |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Optical Sensor 20 ~ 150cm Analog Output |
| Dabartinis - tiekimas | 50mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5555 Sharp Microelectronics GP2Y0A02YK gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
800-80-006-30-001191 - Gamintojai:
Preci-Dip - apibūdinimas:
CONN HDR 6POS 0.100 SMD - Sandelyje:
73823

