GP2S27T3J00F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP2S27T3J00F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP2S27T3J00F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP2S27T3J00F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 5263 pcs |
| Duomenų lapas | GP2S27J0000F SeriesGP2S27T Series |
| Prekės nuotrauka | GP2S27T3J00F.jpg |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) | 35V |
| Serija | - |
| Jautrumo metodas | Reflective |
| Atstumas jutikliui | 0.028" (0.7mm) |
| Atsakymo laikas | 20µs, 20µs |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) |
| Paketas / dėžutė | 4-SMD |
| Išvesties tipas | Phototransistor |
| Kiti vardai | 425-2570-2 GP2S27T3J00F-ND |
| Darbinė temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 5 (48 Hours) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Reflective Optical Sensor 0.028" (0.7mm) 4-SMD |
| Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) | 50mA |
| Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) | 20mA |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 5263 Sharp Microelectronics GP2S27T3J00F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GP2S24BJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Sandelyje:
5166
- Dalis Nr.:
GP2S60 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 1MM SMD - Sandelyje:
5792
- Dalis Nr.:
GP2S40J0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM PC - Sandelyje:
4833
- Dalis Nr.:
GP2S40JJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFL 6.5MM PCB - Sandelyje:
4474
- Dalis Nr.:
GP2S60B - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Sandelyje:
220623
- Dalis Nr.:
GP2S27T - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Sandelyje:
4755
- Dalis Nr.:
GP2S24CJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM PCB - Sandelyje:
5356
- Dalis Nr.:
GP2M023A050N - Gamintojai:
Global Power Technologies Group - apibūdinimas:
MOSFET N-CH 500V 23A TO3PN - Sandelyje:
5109
- Dalis Nr.:
GP2S60A - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Sandelyje:
151339
- Dalis Nr.:
GP2S27TJ000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .7MM SMD - Sandelyje:
4743
- Dalis Nr.:
GP2S27T6J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM SMD - Sandelyje:
4640
- Dalis Nr.:
GP2S27T2J00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFL 0.7MM SMD - Sandelyje:
4600
- Dalis Nr.:
GP2S24BCJ00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Sandelyje:
5248
- Dalis Nr.:
GP2M020A060N - Gamintojai:
Global Power Technologies Group - apibūdinimas:
MOSFET N-CH 600V 20A TO3PN - Sandelyje:
5729
- Dalis Nr.:
GP2S28 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6MM PCB - Sandelyje:
5083
- Dalis Nr.:
GP2S24J0000F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER TRANS OUT 4X3 - Sandelyje:
4766
- Dalis Nr.:
GP2S24 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM DIP - Sandelyje:
5081
- Dalis Nr.:
GP2S40 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 6.5MM PC - Sandelyje:
4898
- Dalis Nr.:
GP2S24ABJ00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC .8MM PCB - Sandelyje:
4591
- Dalis Nr.:
GP2S700HCP - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
PHOTOINTERRUPTER REFLEC 3MM SMD - Sandelyje:
55155
