GP1UX501QS
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UX501QS su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UX501QS su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP1UX501QS |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP1UX501QS |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4715 pcs |
| Duomenų lapas | GP1UX50QS Series Spec |
| Prekės nuotrauka | GP1UX501QS-001.jpg , GP1UX501QS-002.jpg |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - tiekimas | 2.4V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Atstumas jutikliui | 8m |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 425-1911 |
| Orientacija | Side View |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Dabartinis - tiekimas | 1.5mA |
| B.P.F. Centro dažnumas | 38.0kHz |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4715 Sharp Microelectronics GP1UX501QS gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GP1UX502RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Sandelyje:
5093
- Dalis Nr.:
GP1UX511QS - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - Sandelyje:
142425
- Dalis Nr.:
GP1UX320RKS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
5786
- Dalis Nr.:
GP1UX312QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IR REMOTE RECEIVER 36.7KHZ 3-PIN - Sandelyje:
5434
- Dalis Nr.:
GP1UX500QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36KHZ - Sandelyje:
4165
- Dalis Nr.:
GP1UX31RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - Sandelyje:
5705
- Dalis Nr.:
GP1UX512RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RCVR REM CTRL 5V TOP 36.7KHZ - Sandelyje:
4193
- Dalis Nr.:
GP1UX312RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
4857
- Dalis Nr.:
GP1UX517RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ - Sandelyje:
5449
- Dalis Nr.:
GP1UX317RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
4880
- Dalis Nr.:
GP1UX510RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 36KHZ - Sandelyje:
4268
- Dalis Nr.:
GP1UX31QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
5078
- Dalis Nr.:
GP1UX512QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 36.7KHZ - Sandelyje:
4440
- Dalis Nr.:
GP1UX511RK - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 38KHZ - Sandelyje:
4127
- Dalis Nr.:
GP1UX311RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
4887
- Dalis Nr.:
GP1UX51QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 40KHZ - Sandelyje:
4369
- Dalis Nr.:
GP1UX517QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 56.8KHZ - Sandelyje:
3984
- Dalis Nr.:
GP1UX320QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
4976
- Dalis Nr.:
GP1UX317QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
4652
- Dalis Nr.:
GP1UX510QS - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 36KHZ - Sandelyje:
4133
