GP1UM271XK0F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UM271XK0F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UM271XK0F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP1UM271XK0F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP1UM271XK0F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4764 pcs |
| Duomenų lapas | GP1UM26-28XK/28YK Series |
| Prekės nuotrauka | GP1UM271XK0F-001.jpg , GP1UM271XK0F-002.jpg |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - tiekimas | 4.5V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Atstumas jutikliui | 10.5m |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 425-2014 |
| Orientacija | Top View |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10.5m Through Hole |
| Dabartinis - tiekimas | 500µA |
| B.P.F. Centro dažnumas | 38.0kHz |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4764 Sharp Microelectronics GP1UM271XK0F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GP1UM26XK0VF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE IR TOP 40KHZ - Sandelyje:
4477
- Dalis Nr.:
GP1UM272XK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Sandelyje:
88099
- Dalis Nr.:
GP1UM272RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Sandelyje:
115726
- Dalis Nr.:
GP1UM271RK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Sandelyje:
4507
- Dalis Nr.:
GP1UM272XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Sandelyje:
82221
- Dalis Nr.:
GP1UM271XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Sandelyje:
4325
- Dalis Nr.:
GP1UM271XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Sandelyje:
4900
- Dalis Nr.:
GP1UM270RK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Sandelyje:
5312
- Dalis Nr.:
GP1UM270XK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Sandelyje:
4229
- Dalis Nr.:
GP1UM272RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Sandelyje:
83414
- Dalis Nr.:
GP1UM277XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Sandelyje:
90424
- Dalis Nr.:
GP1UM270RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Sandelyje:
4264
- Dalis Nr.:
GP1UM277RK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Sandelyje:
92710
- Dalis Nr.:
GP1UM272RK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Sandelyje:
97249
- Dalis Nr.:
GP1UM271RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Sandelyje:
5243
- Dalis Nr.:
GP1UM277XK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Sandelyje:
5669
- Dalis Nr.:
GP1UM271RMVF - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
IR DETECTING UNIT - Sandelyje:
127762
- Dalis Nr.:
GP1UM271RKVF - Gamintojai:
Socle Technology Corporation - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Sandelyje:
4513
- Dalis Nr.:
GP1UM270XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Sandelyje:
4940
- Dalis Nr.:
GP1UM277RK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Sandelyje:
62131
