GP1UE281XK
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UE281XK su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UE281XK su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP1UE281XK |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP1UE281XK |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Turimas kiekis | 4029 pcs |
| Duomenų lapas | GP1UE26-28XK/28YK Series |
| Prekės nuotrauka | GP1UE281XK-001.jpg , GP1UE281XK-002.jpg |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - tiekimas | 2.4V ~ 3.6V |
| Serija | - |
| Atstumas jutikliui | 10m |
| Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 425-1905 |
| Orientacija | Top View |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Išsamus aprašymas | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10m Through Hole |
| Dabartinis - tiekimas | 600µA |
| B.P.F. Centro dažnumas | 38.0kHz |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4029 Sharp Microelectronics GP1UE281XK gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
MTMM-132-08-L-D-057 - Gamintojai:
Samtec, Inc. - apibūdinimas:
2MM TERMINAL STRIP - Sandelyje:
12874
