GP1UE271RK0F
Sharp Microelectronics
Vaizdai skirti tik nuoroda.
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UE271RK0F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Išsami produkto specifikacija.
Pirkite GP1UE271RK0F su pasitikėjimu iš Components-Store.com, 1 metų garantijos
Prašyti citatos
| Dalies numeris | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Atskaitos kaina (JAV doleriais) | Get a quote | ||||
- Produkto parametras
- Susiję produktai
- Susijusios naujienos
- Duomenų lapas
Product parameter
| Dalies numeris | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Gamintojas | Sharp Microelectronics |
| apibūdinimas | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Turimas kiekis | 4400 pcs |
| Duomenų lapas | GP1UE27RK00F Series |
| Kategorija | Jutikliai, keitikliai |
| Įtampa - tiekimas | 2.7V ~ 5.5V |
| Serija | - |
| Atstumas jutikliui | 8m |
| Pakuotė | Bulk |
| Orientacija | Top View |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Montavimo tipas | Through Hole |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant |
| Išsamus aprašymas | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Dabartinis - tiekimas | 400µA |
| B.P.F. Centro dažnumas | 38.0kHz |
Components-Store.com yra patikimas elektroninių komponentų paskirstymo platintojas. Mes specializuojamės visuose Sharp Microelectronics serijos elektroniniuose komponentuose. Šiuo metu turime 4400 Sharp Microelectronics GP1UE271RK0F gabalus. Paprašykite elektronikos komponentų platintojo „Components-Store.com“, mūsų pardavimo komanda su Jumis susisieks per 24 valandas.
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
RFQ el. Paštas: info@Components-Store.com
Susiję produktai
- Dalis Nr.:
GP1UE271XK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
5365
- Dalis Nr.:
GP1UE26XK00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
5788
- Dalis Nr.:
GP1UE271XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
4349
- Dalis Nr.:
GP1UE267XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Sandelyje:
4590
- Dalis Nr.:
GP1UE277RK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Sandelyje:
5884
- Dalis Nr.:
GP1UE26RK0VF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
4890
- Dalis Nr.:
GP1UE270RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
IC IR DETECTOR LV 36KHZ REMOTE - Sandelyje:
6013
- Dalis Nr.:
GP1UE267XK0F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Sandelyje:
5236
- Dalis Nr.:
GP1UE271RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
111962
- Dalis Nr.:
GP1UE26XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
5733
- Dalis Nr.:
GP1UE270KKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
5403
- Dalis Nr.:
GP1UE277XK - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Sandelyje:
120206
- Dalis Nr.:
GP1UE270XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
4986
- Dalis Nr.:
GP1UE272XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
6027
- Dalis Nr.:
GP1UE274XKC4 - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
4528
- Dalis Nr.:
GP1UE26RK00F - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
5186
- Dalis Nr.:
GP1UE26XK0VF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Sandelyje:
5955
- Dalis Nr.:
GP1UE272RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Sandelyje:
5109
- Dalis Nr.:
GP1UE277RKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Sandelyje:
5950
- Dalis Nr.:
GP1UE271XKVF - Gamintojai:
Sharp Microelectronics - apibūdinimas:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Sandelyje:
5267

